İlahi okuyup dua ettiler

Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ve Düzce Müftülüğü tarafından aziz şehitlerimiz ve Gazze şehitleri için düzenlenen “Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Dua Programı” gerçekleştirildi.

İlahi okuyup dua ettiler
10.11.2023 - 16:10
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi’nde eğitim gören Filistinli öğrencilerin Kur’an-ı Kerim ve ilahiler okumasıyla başlayan program; Müftü Osman Aydın, Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Uygulama Camii, Merkez Camii, Burhaniye Camii ve İl Özel İdaresi imam hatiplerin Kur’an-ı Kerim tilaveti ile devam etti. Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Karagöz’ün de konuşma gerçekleştirdiği program Filistinli öğrencinin yaptığı dua ile sona erdi. 

Düzce Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Uygulama Camisindeki programa Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir, Müftü Osman Aydın, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Öztürk, Prof. Dr. Serkan Torun, Genel Sekreter Nihat Yıldız, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Karagöz, Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammet Ali Kayıkçı ile Düzce Üniversitesi öğrencileri katıldı.

 Program sonunda Filistinli öğrenciler kahve, hurma ve lokum ikramında bulundu.

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                 


Editör: H. Merkezi

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız