Kültür dernekleri ziyaretlerine devam ediyor

İl Kültür ve Turizm Müdürü Aynan, Düzce Abhaz Kültür Derneğini ziyaret ederek Dernek Başkanı İlhan Kıymet ve dernek yönetimi ile bir araya geldi.

Kültür dernekleri ziyaretlerine devam ediyor
14.11.2023 - 11:05
Haber Merkezi

İl Müdürü Aynan ziyaretinde derneğin yürütmüş olduğu faaliyetler hakkında bilgi alarak, “Düzce’de Sivil Toplum Kuruluşlarının önemli bir kısmının kültürel derneklerin oluşturduğunu, Düzce’nin kültür, sanat ve turizm değerlerinin sürdürülebilir stratejilerle korunmasını sağlayarak yaşatılması, tanıtılması ve toplumsal bilincin oluşmasına katkı sağlayacak ortak projelerin hayata geçirilmesi ve bu bağlamda her türlü platformda iş birliğine hazırız” ifadelerinde bulundu.

Görüşme sonrasında, Düzce Abhaz Kültür Derneği Başkanı İlhan Kıymet ve Dernek Yönetimi, ziyaretinden dolayı İl Müdürü Aynan’a teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

 

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası


Editör: H. Merkezi

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız