İlknur Aynan dernek ziyaretlerine devam ediyor

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan Düzce Adige Kültür Derneğini ziyaret ederek Dernek Başkanı Ayşe Sezgin ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

İlknur Aynan dernek ziyaretlerine devam ediyor
15.11.2023 - 11:16
Güncelleme 15.11.2023 - 11:19
Haber Merkezi

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan, Düzce’nin kültür mozaiğinin önemli bir parçası olan Düzce Adige Kültür Derneği'ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Ayşe Sezgin ve dernek üyeleriyle bir araya gelen Aynan, Adige kültürü ve dernek çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Ziyarette, Adige kültürüne ait sözlü ve yazılı eserler, halkoyunları, müzik gibi sanatsal faaliyetler, Adige dilinin öğretilmesi ve kullanımının yaygınlaştırılması, dernek bünyesinde yürütülen kültürel ve sanatsal çalışmalar, kültürel etkinliklerin ve projelerin planlanması konuları ile Adige kültürünün gelecek nesillere aktarılması yönünde yapılacak işbirlikleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Düzce Adige Kültür Derneği Başkanı Ayşe Sezgin, ziyaretinden dolayı İl Müdürü Aynan’a teşekkür ederek, derneğin kültürel yayınlarından oluşan kitap seti hediye etti.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız