Düzce Belediyesi’nden Filistin programı

Düzce Belediyesi Filistin’e destek amacıyla konferans ve hain saldırılarda yaşamını anmak üzere program düzenleyecek. 25 Kasım Cumartesi düzenlenecek programda Tarihçi, Yazar Prof. Dr. Erhan Afyoncu ve Grup Genç Düzceliler ile buluşacak.

Düzce Belediyesi’nden Filistin programı
21.11.2023 - 16:50
Güncelleme 21.11.2023 - 17:51
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, İsrail’in 7 Ekim’den bu yana Filistin’de özellikle sivilleri hedef alarak uyguladığı şiddet ve saldırılara karşı program düzenleyecek. Filistin’de 400 yıllık geçmişin ve sürecin konuşulacağı konferans ile başlayacak programda Tarihçi, Yazar Prof. Dr. Erhan Afyoncu Düzceliler ile buluşacak. Filistin’de yıllardır yaşanan işgal süreci, bugünkü saldırıların kaynağı ve amacının konuşulacağı konferans Kültür İşleri Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Soğancı Mevkii’nde bulunan KYK Yurdu Konferans Salonu’nda (Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi Yanı) saat 19:00’da başlayacak.

FİLİSTİN EZGİLERİ SESLENDİRİLECEK

Konferansın ardından aynı salonda saat 20:30’da Grup Genç sahne alacak ve Filistin Ezgilerinden oluşan repertuarları ile Filistin’de yaşamını yitiren binlerce masum sivil için anma programı yapacak. Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından Ücretsiz düzenlenecek etkinliğe tüm Düzceliler davet edildi.

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: S. Kurt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız