Laska Technology'den sonra Onur Güdü de listede

Düzceli hemşehrimiz, genç girişimci, Laska Technology Kurucusu ve CEO'su Onur Güdü, Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından belirlenen “40 Yaş Altı 40 Sürdürülebilirlik Liderleri 2023” listesinde yer aldı.

Laska Technology'den sonra Onur Güdü de listede
21.11.2023 - 17:27
Güncelleme 21.11.2023 - 17:44
Haber Merkezi

Türkiye’de ilk kez 40 yaş altı sürdürülebilirlik liderleri listesi açıklandı. Listenin ilk yılında yapılan yüzlerce başvuru arasından, kurumundaki görev tanımı ile yetinmeyerek etki alanını kurum dışına da taşıyan, konfor alanının dışına çıkarak, risk alıp yeni girişimlerde bulunan ve kalıpları yıkarak, kurumundaki köklü değişimlerin öncüsü olan, startup öncüleri, genç girişimciler ve özel sektör profesyonelleri olarak 11 genç Sürdürülebilirlik Lideri belirlendi.

Geçtiğimiz ay Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından ‘2023 Yılın Girişimi’ olarak değerlendirilen Laska’nın kurucusu Onur Güdü de, Türkiye'nin 11 genç sürdürülebilirlik liderinden biri seçildi.

Sürdürülebilirlik Akademisi’nin “40 Yaş Altı 40 Sürdürülebilirlik Liderleri 2023” listesinde yer alan Onur Güdü, yaptığı açıklamada bu başarının tesadüf olmadığına dikkat çekerek, “Sürdürülebilir liderlik daha iyi bir gelecek yaratmanın dikkate değer bir parçasıdır.  11 sürdürülebilirlik lider arasında yer almak kalıcı ve anlamlı bir projeyi vazgeçmeden hayata geçirirken geçici kazanımların ötesine geçme çabasıyla hareket ettiğimizin kanıtıdır. Değişimin ancak birlikte mümkün olabileceği bakış açısıyla gelenekçi sistemi dönüştürmek için titizlikle çalışan Sürdürülebilirlik Akademisi'ne, jüri üyelerine ve tüm destekçilerimize teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                 


Editör: S. Kurt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız