Altınkayık’a büyük destek

Düzce’nin sevilen ve sayılan mülki amirlerinden Fahri Altınkayık, Yığılca Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatını yaptı.

Altınkayık’a büyük destek
21.11.2023 - 17:30
Güncelleme 21.11.2023 - 18:23
Sibel Kurt

Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevinden istifa eden Fahri Altınkayık, başvuru dosyasını AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak’a teslim etti.

Destekçileri eşliğinde kalabalık bir grup ile parti binasına dosyasını teslim eden Altınkayık, burada yaptığı konuşmada, “Kıymetli hemşehrilerim, hepinizi en kalbi duygularımla saygı, sevgi muhabbetle selamlıyorum. Sizlere en güzeli hizmeti verebilmek için AK Parti’den ilçemize Belediye Başkanı Aday adaylığı için müracaatımı yapmak üzere buradayız. Kamuda edindiğim bilgi ve birikimi pratiğe dönüştürerek, siz değerli hemşehrilerimin ve teşkilatımızın da desteğiyle Yığılca'mıza layık olduğu hizmetleri verebileceğime inanıyorum. Bu yüzden de hizmetinize talibim. Laf değil icraat yapacağız. Tanıtacağız, çalışacağız, üreteceğiz, güzelleştireceğiz. Derdinizle dertleneceğiz. Huzuru, kardeşliği, barışı, güveni tesis edip bu şehri beraber inşa edeceğiz. Tevazu, samimiyet ve gayretle çalışacağız. Durmak yok, yola devam inşallah” ifadelerini kullandı.

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                 


Editör: S. Kurt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız