Düzce Diş Hastanesi'nde operasyonlar başladı

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in üstün gayretleri ile şehrimize kazandırdığı Düzce Ağız ve Diş Hastanesi’nde ilk ameliyat yapıldı. 8 yaşındaki otizmli hastanın tedavisi başarıyla tamamlandı.

Düzce Diş Hastanesi'nde operasyonlar başladı
8.09.2023 - 17:20
Güncelleme 9.09.2023 - 12:21

Düzce’ye kazandırılan en önemli sağlık yatırımlarından biri olan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, personel ve ekipman eksiklerinin tamamlanmasının ardından tam kapasite hizmet vermeye başladı.

Şehrimizin sağlık alanında en önemli ihtiyaçlarından birini karşılayan diş hastanesinde, ilk ameliyat yapıldı. 8 yaşındaki otizmli hasta Taha Sami Demirin ameliyatı, Dt. Sena Erkuş, Dt. Sevilay Muğlu Ercan, Dt. Figen İşgören, Dt. Yıldırım İskal ve Dt. Neslihan Kahraman’dan oluşan ekip tarafından başarıyla gerçekleştirildi.

SEVKLER YÜZDE 90 AZALDI

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak sadece poliklinik, acil ve ameliyat dışı tedavi hizmetleri vermekte iken, duyulan büyük ihtiyaç üzerine AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in de üstün gayretleri ile ilimize kazandırılan hastanede, genel anestezi altında diş hastalıkları ile ilgili özellikli ameliyatlar da yapılmaya başlanmış oldu.

Merkezin hastane statüsü kazanması ile birlikte, özellikle il dışı sevklerde yüzde 90’a yakın azalma olurken, hastane sadece Düzcelilere değil, komşu illerden gelen hastalara da hizmet veriyor.

60 HEKİM KADROSU VAR

Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi; ameliyathanesi, 5 yataklı endodonti, periodontolojoji, genel diş hekimliği ve ayrı binada 0-15 yaş grubuna hizmet veren çocuk diş hekimliği bölümleri ve bünyesindeki 60 diş hekimi ile hizmet veriyor. Randevular Alo 182 ve MHRS üzerinden alınabiliyor.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız