Meclis toplantısında, imar değişiklikleri konuları ele alındı

Görüşülen konular komisyona gönderildi.Toplantı sonrası Ayazlı ve Yeni Mahallede imar değişikliği hakkında sorulan sorulara Başkan Yanmaz cevap verdi.

Meclis toplantısında, imar değişiklikleri konuları ele alındı
9.08.2023 - 13:38
Güncelleme 9.08.2023 - 17:59
Haber Merkezi

Başkan Yanmaz, İmar değişikliğinin mahalle halkının istek ve talepleri doğrultusunda yapıldığını ve geçmiş dönemde yapılan imar değişikliğinde birçok insanın mağdur edildiğini ve bu nedenle bu kararın alındığını söyledi.

Yanmaz, ayrıca şunları dile getirdi:

“ Biliyorsunuz ki adaletin mülkün temelidir, mal canın yongası dolayısıyla insanların uğramış olduğu mağduriyetler ve yapılan revizyon planlarından haberlerinin olmaması dolayısıyla insanlarda büyük bir üzüntü ve maddi kayıplar verdiğinden ilk başta Ayazlı Mahallesinden halkımıza sorarak revizyon planlarının yeniden yapılmasını isteyip/ istememeleri konusunda görmüş olduğunuz gibi noter huzurunda açılacak olan bir sandık kurarak vatandaşımızın bu konuda ki niyetini öğrenip daha sonra karşılıklı istişareler yapılarak revizyon planını profesyonel bir şekilde yapılıp mağduriyetler minimize edilerek çözülmesini bir amaç olarak hedeflemekteyiz.” Dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız