"2 ay önce sarmaş dolaş iken..."

Eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in, Düzce Belediyesi’nin “şehrin içme suyu altyapısını yenilemek üzere Dünya Bankası’ndan 45 milyon Euro’luk kredi talebi” üzerinden Başkan Dr. Faruk Özlü’ye yönelik söylemlerine Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden yanıt verdi.

"2 ay önce sarmaş dolaş iken..."
9.09.2023 - 17:38
Çiğdem Diğer
2

Düzce Belediyesi, İller Bankası aracılığı ile Dünya Bankasından, içme suyu şebekesinin yenilenmesi amacıyla beş yıl geri ödemesiz, otuz yıl vadeli 45 milyon Euro kredi talebinde bulunacak. Bu nedenle Belediye Meclisi oy birliği ile karar alarak Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye kredi yetkisi verdi.

Bu konuda sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Düzce Eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Özlü’nün bu krediyi alabileceğine ve su şebekesini yenileyebileceğine inanmadığını ifade ederek, “Boş yapma Faruk” ibaresini kullandı.

Keleş’in paylaşımı üzerine bir açıklama yapan AK Parti Düzce Belediye Meclisi Grup Başkanvekili ve Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, “Böyle bir siyasete, böyle bir dostluğa, böyle bir hitaba ne dense boş” ifadesini kullandı. 

Günden, krediye canı gönülden, bile isteye kabul oyu veren bir AK Partili olarak, Keleş’in paylaşımına bir düzeltme ve cevap yazmayı düşünürken, “Boş yapma Faruk” ibaresini görünce, cevap olarak aklından geçen her şeyi üzülerek ve “Eyvah” diyerek silip attığını belirtti.

“2 AY ÖNCE SARMAŞ DOLAŞ İKEN”

“O anda birden geçmiş gözümün önünde canlandı” diyen Günden, “Dr. Faruk Özlü’nün Bakan olduğu dönemde Düzce’ye her girişinde otoban gişelerinde karşıladığı, belediye ziyaretlerinde aşağıda kapılarda karşıladığı ve uğurladığı, en son hatırladığımda da daha iki ay evvel düğün davetiyesi vermek için belediye başkanlığı makam ziyaretinde tabir yerinde ise düşmen çatlatır vaziyette şen şakrak, sarmaş dolaş samimi bir dostlukla (çok taktir etmiştim, örnek alınacak bir davranış olarak düşünmüştüm) belediye koridorlarında karşılama ve uğurlama ile ayrılındığı bir kişiye, ‘boş yapma Faruk’ diye hitap ediliyorsa, kendi kendime, paylaşımın ana konusu ile ilgili hiçbir şey yazmana gerek yok Hasan diye düşündüm. Çünkü; böyle bir siyasete, böyle bir dostluğa, böyle bir hitaba, ne dense boş, ne anlatılsa boş, neresi düzeltilse boş, ne cevap verilse boş, ne yazılsa etki yapmaz” ifadelerini kullandı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Akçakocalı
  Akçakocalı
  11.09.2023 13:40

  Hasan gündem şantiyedeki asfalt makinasını kaça kiraladınız Asfaltı neden satın almıyorsun sen üret sat olmazz56yıldır birkilo asfalt mi yaptınız yazlık o tesisi Ziyan etını düzceye Düzceli savunsun

 • Yane
  Yane
  11.09.2023 13:36

  Hasan gündem çok doğrusunuz belediyenin kiraladığı asfalt pilentini belediye kendisi çalıştırıp gelir elde etse neolur Du kaça kiraya verdiniz bunu neden sorgulamıyorsun bu tesisin eskisini önceki yönetim sattı satan adamlar şu anda belediyede başkan yardımcılığı yapıyor merde para bizi Düzceliden başkası savunmaz boş muhabbet yapıyorsun seçim zamanı çıkar ortaya has sizin yönetim borçlandırır geleni yormak icin

E-Gazete

 • 26.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız