" Hiç kimseyi hedefe almadık"

Düzce Cam Düzcespor Kayyım Heyetince geçtiğimiz gün açıklanan faaliyet raporunda yer alan tablonun yanlış olduğu ve algı oluşturulmaya çalışıldığı iddialarına ilişkin kayyımdan açıklama geldi. Kayyım Heyeti Başkanı Muzaffer Leblebici yazılı olarak paylaştığı kamuoyu bildirisinde bilgilendirme beyanlarının hiçbir kişi ya da kurumu hedef almadığını dile getirerek, “Her bir üyemizin talebi üzerine mahkeme tarafından heyetimize tevdi edilmiş olan denetleme yetkisini işletmeye hazırız.” dedi.

" Hiç kimseyi hedefe almadık"
4.11.2023 - 14:10
Güncelleme 4.11.2023 - 14:12
Haber Merkezi

TFF 2.Lig, 2023-2024 sezonuna kayyım yönetimiyle devam eden Düzce Cam Düzcespor’un geçtiğimiz gün kamuoyuyla paylaştığı faaliyet raporunda Düzcespor eski başkanı Gökhan Kapoğlu’nun alacaklı olduğu rakamın fazla(2 katı) gösterilerek algı oluşturulduğu ve gerçeği yansıtmadığı iddiaları gündeme gelmişti.

Hesaplamaların yanlış olduğu iddialarına karşı Kayyum Heyeti adına yazılı açıklamada bulunan Muzaffer Leblebici, hiçbir kişi ya da kurumu hedef almadıklarını söyledi.

Muzaffer Leblebici’nin yazılı açıklaması şu şekilde;

“Düzce Cam Düzce Spor Kulübü ve yönetimi ile ilgili son günlerde kamuoyuna yansıyan, kulüp idaresine ilişkin bilgilendirme beyanlarının hiçbir kişi ya da kurumu hedef almadığını, üyelerimizin veya yöneticilerimizin bugüne kadar ki özverili çalışmalarını her mecrada dile getirmeye devam edeceğimizi, her bir üyemizin talebi üzerine mahkeme tarafından heyetimize tevdi edilmiş olan denetleme yetkisini işletmeye hazır olduğumuzu değerli kamuoyu huzurunda beyan eder bu vesile ile 05/11/2023 tarihinde Düzce Cam Düzce Spor-Iğdır Spor arasında gerçekleştirilecek müsabakaya bütün futbol severlerin destek vermelerini canı gönülden temenni ederim.”

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                 


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız