Düzce'yi temsil edecek yıldız futbolcular arasına girmeyi hayal ediyor

Düzce Cam Düzcespor alt yapı futbol takımını çalıştıran, daha öncelerde de bölgede bir çok başarı belgesi ve sertifikaları bulunan Antrenör Kenan Özen, amaçlarının sporcu yetiştirmenin yanında ayrıca topluma faydalı bireyler kazandırmanın önemini vurguladı.

Düzce'yi temsil edecek yıldız futbolcular arasına girmeyi hayal ediyor
31.03.2023 - 12:36
Haber Merkezi

Özen, “Sporla uğraşan çocuklar iyi bireyler olarak yetişir. Kötü alışkanlıklardan uzak kalır. Disiplinli ve sağlıklı olur. Tüm çocuklarımızın ve gençlerimizin sporla ilgilenmelerini arzu ediyorum. Çünkü onları çok seviyoruz. Onların iyi bireyler olması önemlidir. Gençlerimizin hepsi pırlanta gibi onlara bu yaşta sporu futbolu ve sporun her türlü alanını aşılamak lazım. Gelecek yıllarda genç yeteneklerini Düzce Cam Düzcespor A takımında ve milli takımlarda göreceğiz. Onları spora ve spor dünyasına kazandırarak ahlaklı bireyler haline dönüştürüyoruz. Takım çalışması, disiplin, istikrar ve başarıyı öğrenen genç yeteneklerin hepsi birer yıldız olamasalar bile hayatlarında bu yöntemleri kullandıklarında başarıyı yakalayacaklarına inanıyoruz. Düzce Cam Düzcespor'un geleceğini Başkanımız Gökhan Kapoğlu ve yöneticilerimizin destekleriyle oluşturma gayretindeyiz” dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız