Şampiyonaya adlarını altın harflerle yazdırdılar

Düzce Üniversitesi, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından Ankara Yaşar Doğu Spor Salonu’nda düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda Düzce Üniversitesi’nin 3 öğrencisi Türkiye şampiyonu oldu.

Şampiyonaya adlarını altın harflerle yazdırdılar
5.04.2023 - 14:27
Haber Merkezi

Akademik, Ar-Ge, girişimcilik alanında olduğu kadar kültür ve spor alanında da önemli başarılara imza atan Düzce Üniversitesi, Ankara’daki ÜNİLİG Türkiye Güreş Şampiyonası’nda 3 altın madalyanın sahibi olarak, adını şampiyonaya altın harflerle yazdırdı.

Sergiledikleri performansla rakiplerine minderde şans tanımayan Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü öğrencileri, Zerda Demir 50 kg, Emine Çakmak 53 Kg ve Melisa Sarıtaç 76 Kg’da mücadele etti.

Üniversiteden yapılan açıklamada, “Düzce Üniversitesi olarak, bu zorlu mücadelelerde sergiledikleri üstün performansla Üniversitemize 3 altın madalya kazandıran öğrencilerimizi tebrik eder, bu başarıda kendilerine en büyük desteği sağlayan başta aileleri olmak üzere, akademisyenlerimiz ve antrenörlerimize teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız