İşte verilen cezalar...

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta oynadığı Batman Petrolspor karşılaşmasında ‘‘çirkin ve kötü tezahürat’’ nedeniyle Profesyonel Disiplin Kurulu’na (PFDK) sevk edilen temsilcimiz Düzce Cam Düzcespor’un cezaları belli oldu. İşte verilen cezalar…

İşte verilen cezalar...
28.04.2023 - 12:18
Haber Merkezi

Karşılaşmada 2-1 mağlup olan temsilcimiz Düzce Cam Düzcespor, ‘‘çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevk edildi. Yine aynı karşılaşmada Düzce Cam Düzcespor Kulüp İdarecisi Cemil Tüysüz ‘‘sportmenliğe aykırı hareketi’’ nedeniyle, Düzce Cam Düzcespor Kulüp Antrenörü Kasım Çıkla ise ‘‘hakereti’’ nedeniyle PFDK’ya sevk edilmişti.

TFF Hukuk Müşavirliği’nce açıklanan sevk raporunda temsilcimiz Düzce Cam Düzcespor, 1 resmi müsabakayı kendi sahasında seyircisiz oynama ve 6.000 TL para cezası ile cezalandırılmasına, Düzce Cam Düzcespor Kulübü görevlisi Cemil Tüysüz, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 6.000 TL para cezası ile cezalandırılmasına, antrenör Kasım Çıkla ise müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle 3 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 6.000 TL para cezası ile cezalandırılmasına karar verildi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız