“Final müsabakasını tüm personelle izleyeceğiz”

Yenilenebilir enerji markası Katılım Enerji, eğitim, sağlık, bilim ve spor alanlarındaki destekleri ile de dikkat çekiyor. Şirket, son olarak Düzce’de bir okulun spor takımına sponsor oldu.

“Final müsabakasını tüm personelle izleyeceğiz”
6.05.2023 - 12:17
İHA

Katılım Enerji, eğitime destek olmak ve öğrencileri spora teşvik etmek amacıyla okullarda kurulan futbol ve basketbol takımlarını destekliyor. Şirket son olarak Düzce TOKİ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu basketbol takımına sponsor oldu. Desteklediği takım, 6-9 Nisan tarihleri arasında Bartın’da düzenlenen müsabakalarda maçların tamamında galip gelerek, Türkiye yarı finallerine adını yazdırdı.

“Final müsabakasını tüm personelle izleyeceğiz”

Yönetim Kurulu Başkanı Ferhan Şavlı, sponsor oldukları Düzceli okul takımının başarılarından büyük memnuniyet duyduklarını söyledi. Şavlı, “Okul takımının ihtiyacını şirket olarak karşılıyoruz. 9-10-11 Mayıs tarihleri arasında Bolu’da düzenlenecek Türkiye yarı finalleri müsabakalarına tüm personelimizle birlikte katılarak, sponsor olduğumuz takıma manevi desteğimizi de göstereceğiz. Ayrıca, hem okullarını hem ailelerini hem de bizleri gururlandıran takıma çeşitli hediyeler takdim edeceğiz.” diye konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız