Yapılan çalışmaları incelediler

Azmimilli İlkokulu öğrencileri, yüksek eğitimi tanımak, geleceklerine erkenden yön vermek amacıyla Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi, Orman Fakültesi, Sosyal Tesisler, Kütüphane ve Öğrenci Merkezi’ni ziyaret etti.

Yapılan çalışmaları incelediler
15.06.2023 - 11:57
Güncelleme 15.06.2023 - 12:02
Haber Merkezi

Rehber öğretmen eşliğinde 25 öğrencinin yer aldığı program; kütüphane, ders çalışma, uygulama ve araştırma alanları ile dinlenme salonlarının yer aldığı Öğrenci Merkezi ziyareti ile başladı. Ardından Fen Edebiyat Fakültesi’ne geçen misafir öğrenciler, burada Biyoloji Bölümü’nü ziyaret ederek, yapılan çalışmaları incelediler.

Sosyal Tesis alanında yer alan Yüzme Havuzu ve Tenis Kortu’nda keyifli dakikalar geçiren minikler, profesyonel tenis kortunda ilk kez tenis oynadıklarını da dile getirdiler. Orman Fakültesi’ni de gezen ilkokul öğrencileri, yaban hayatında yer alan özel canlı ve böcek türlerini tanıma fırsatını buldular.


BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız