Leblebici’den bir açıklama daha geldi

Düzcespor Kayyum Heyeti Başkanı Muzaffer Leblebici, “Düzcespor’a bağış veya sponsorluk yolu ile destek vermek kulübümüze gönül veren herkesin hakkıdır” dedi.

Leblebici’den bir açıklama daha geldi
7.09.2023 - 16:13
Haber Merkezi

Leblebici bir basın açıklaması yayınlayarak, Düzcespor’un sponsorluk uygulamaları ile ilgili basın yayın organları aracılığı kendisini hedef alanlara yanıt verdi.

Canlı yayında sorulan sponsorluk sorusu üzerine yönetim kurulunun sponsorluk uygulaması hakkında aldığı karar ve kararın uygulaması hakkında bilgilendirmede bulunduğunu belirten Leblebici, “Konuşmalarımızda kimsenin adı telaffuz edilmemiş, kimsenin Düzcespor taraftarlığı sorgulanmamıştır. Canlı yayın kaydı, yapılan mülakatın gerçeklerini ortaya koymaktadır. İlgilenen herkesin izlemesini temenni ederim. Düzcespor’a bağış veya sponsorluk yolu ile destek vermek kulübümüze gönül veren herkesin hakkıdır” dedi.

Yönetim kurulunun kulüp için aldığı kararların sahada zafere dönüşerek meyvelerini verdiğini vurgulayan Leblebici, “Kulübümüzün ve yönetimimizin her gün ivmelenen başarılarını gündemden düşürmeye dönük gayretin farkında olduğumuzu, gerçeklerin ajitasyonlarla değiştirilemeyeceğini, görev başındayken şahsi polemiklere girmeyeceğimi siz değerli basın mensupları aracılığı ile dile getirerek başarılı bir sezon için taraftarından yönetimine herkesi özveriye ve galibiyete davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız