Milli bilardocu tecrübelerini paylaştı

Amatör Spor Haftası kapanış töreni İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapıldı.

Milli bilardocu tecrübelerini paylaştı
17.10.2023 - 11:58
Haber Merkezi

09-15 Ekim 2023 tarihleri arasında yapılan Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Milli Bilardocu Savaş Bulut sporcularla söyleyişi yaparak soruları yanıtladı.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda 300 sporcunun katıldığı program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. ASKF Temsilcisi Erdin Bilgin ile Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı’nın konuşmalarının ardından milli bilardocu Savaş Bulut’un sporculara verdiği konferans eşliğinde devam etti.

İlimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam eden Savaş Bulut, sporcuların sorularını içtenlikte cevapladı. Bulut, sporculuk yolunda karşılaştığı zorlukları ve tecrübelerini sporcularla paylaştı.

Program, Amatör Spor Haftası etkinliklerinde dereceye giren sporculara yapılan ödül töreni ile son bulurken, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, sporculara hediyelerini takdim etti.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                 


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız