Modern Pazaryeri için ilk kazma bugün vuruldu

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün kentin en büyük ihtiyaçlarından biri olan pazaryerlerine yönelik başlattığı çalışmalar hızla ilerliyor. Hamidiye Mahallesi'nde kısa süre önce ihalesi tamamlanan Modern Pazaryeri için ilk kazma bugün vuruldu.

Modern Pazaryeri için ilk kazma bugün vuruldu
20.05.2023 - 15:49
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi eş zamanlı olarak devam eden projelerine bir yenisini daha ekledi. Başkan Faruk Özlü’nün merkez mahallelerdeki pazaryerlerinin kapalı ve modernize edilmiş şekilde yenilenmesine yönelik attığı adımlar sürüyor. Son olarak Hamidiye Mahallesi Salı Pazarında inşaat çalışmalarına başlandı. 

Şehrin kuzeybatı bölümünde bulunan mahallelere hizmet edecek şekilde tasarlanan ve 2 bin 337 metrekare kapalı alana sahip olacak pazaryerinin çatısında ise güneş enerji panelleri bulunacak.

140 pazarcı esnafının tezgah açabileceği şekilde tasarımı gerçekleştirilen pazaryeri Düzce’de önemli bir eksikliğin daha giderilmesini sağlayacak.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız