10. Eğitim BELMEK kursiyerlerine verildi

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ve Düzce Kent Konseyi ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen ‘Evlilik Okulu’ 10’ncu kez kapılarını açtı. BELMEK Kursiyerlerine yönelik gerçekleştirilen Ekim ayı eğitiminde katılımcılarla önemli bilgiler aktarıldı.

10. Eğitim BELMEK kursiyerlerine verildi
20.10.2023 - 15:46
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğüne bağlı BELMEK ve Düzce Kent Konseyi’nin ortaklığında devam eden ‘Evlilik Okulu’ Ekim ayı eğitimi tamamlandı.

BELMEK ana binasında gerçekleştirilen ve BELMEK kursiyerlerine yönelik gerçekleşen 10’ncu eğitimde Uzm. Psikolog Dr. Ersan Şimşek, katılımcılara evlilik süreci ile ilgili farkındalık, iletişimi daha sağlıklı yönetebilmenin yolları, olası sorunlar karşısında problem çözebilme becerilerini geliştirmeleri, mutlu olmanın değil, mutlu kalabilmenin yollarına dair bilgilendirme de bulundu.

Okulun açıldığı süreçten bugüne kadar yaklaşık 300’ün üzerinde çiftin faydalandığı ve her ayın son haftası düzenlenen eğitimler hakkında bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların 0380 514 25 44 ve 0380 523 88 33 numaralı hatlar üzerinden arayarak yahut 0537 527 09 57 Whatsap hattı üzerinden yetkililerle iletişime geçebilirler.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                 


Editör: E. Kaan Dursun

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız