KANTİNLER KİRALANACAK

İLAN

T.C.

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ

Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığından

KİRALANACAK TAŞINMAZLAR

S.No

İşin Adı

Yeri

Tahmin Edilen Bedel ( TL)

Geçici Teminat Bedeli (TL)

İhale Tarihi

İhale

Saati

Süre

Kiralama Alanı (m2)

1

Gölyaka MYO Kantin Kiralama İhalesi

Gölyaka Yerleşkesi

28.461,00 TL

8.538,30 TL

02.10.2023

10:00

3 Yıl

16

2

Dr. Engin Pak Cumayeri MYO Kantin Kiralama İhalesi

Cumayeri Yerleşkesi

25.622,00 TL

7.686,60 TL

02.10.2023

10:45

3 Yıl

15

3

Çilimli MYO Kantin Kiralama İhalesi

Çilimli Yerleşkesi

24.500,00 TL

7.350,00 TL

02.10.2023

11:30

3 Yıl

8

1- Yukarıdaki tablodaki kiralama ihaleleri 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/c ve 45. maddelerine göre Açık Teklif Usulüyle yapılacaktır. İstekliler yapmış oldukları teklife bağlı olmakla birlikte teklif edilen bedelin üstüne çıkabileceklerdir.

2- İhaleler yukarıda belirtilen tarih ve saatte Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Toplantı Salonunda yapılacaktır.

3- İhalelere katılmak isteyen istekliler en geç belirtilen ihale gün ve saatine kadar ihale dokümanını Düzce Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığında ücretsiz görebilir. Ancak ihaleye teklif verecek olan istekliler 250,00 TL.lik doküman bedelini Düzce Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığının Türkiye Halk Bankası Düzce Şubesindeki TR02 0001 2009 3270 0006 0000 20 no.lu hesabına ödedikten sonra dekontla birlikte Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığına müracaat ederek İdare tarafından onaylı doküman almak zorundadır.

4- Teklifler ihaleye katılabilmek için istenen belgelerle birlikte ihale saatinden önce Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı İdare Yetkilisine teslim edilmek zorundadır.

5- 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 29. maddesine göre İhale Komisyonu gerekçesini belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

6- İhalelere katılabilmek için isteklilerin; 2886 sayılı Devlet İhale Kanununda belirtilen niteliklere haiz olması ve aşağıdaki belgeleri ihale dosyası ile birlikte vermeleri gerekmektedir.

İhalelere Katılabilme Şartları ve İsteklilerden İstenen Belgeler

1- Mevzuatı gereği kayıtlı olduğu ticaret ve/veya sanayi odası veya ilgili meslek odası belgesi;

a) Gerçek kişi olması halinde, kayıtlı olduğu ticaret ve/veya sanayi odasından ya da ilgili meslek odasından, ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge,

b) Tüzel kişi olması halinde, ilgili mevzuatı gereği kayıtlı bulunduğu ticaret ve/veya sanayi odasından, ilk ilan veya ihale tarihinin içinde bulunduğu yılda alınmış, tüzel kişiliğin odaya kayıtlı olduğunu gösterir belge,

2- Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;

a) Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

b) Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

3- İstekliler adına vekaleten iştirak edenin vekaletnamenin aslını veya noter tasdikli sureti ile imza beyannamesinin aslı veya noter tasdikli sureti

4- E-Devlet üzerinden alınmış adres (ikametgah) belgesi (Tüzel kişi olması halinde, ihaleye vekaleten iştirak edenler alacaktır.)

5- Yukarıdaki belgelere ek olmak üzere;

5.1- İsteklinin veya vekalet edenin T.C. Kimlik Kartı veya fotokopisi. (T.C. Kimlik Numarası olacaktır. İhale sırasında nüfus cüzdanı veya T.C. Kimlik Kartının aslı komisyonca görülmek istenirse ibraz edilecektir.)

5.2- İlk ilan tarihinden sonra alınmış Adli Sicil Belgesi. Alınan bu belgede “Adli Sicil Kaydı” veya “Adli Sicil Arşiv Kaydı” var ise; o kayıtlara ilişkin mahkeme kararı da eklenecektir. (Tüzel kişi olması halinde ortakların her biri için ayrı ayrı verilecektir.)

5.3- İletişim bilgileri beyanı,

5.4- İlk ilan tarihinden sonra düzenlenmiş vergi borcu olmadığını gösterir taahhütname veya asıl belge

5.5- İlk ilan tarihinden sonra düzenlenmiş SGK borcu olmadığını gösterir taahhütname veya asıl belge

5.6- İlk ilan tarihinden sonra düzenlenmiş İhalelere katılmaktan yasaklı olmadığına dair taahhütname veya asıl belge

5.7- Dokuman alındığına dair belge ile birlikte istekli tarafından imzalanmış şartname örneği

5.8- Süresiz Geçici Teminat Mektubu (Geçici Teminat, tahmin edilen kira bedelinin % 30’u üzerinden alınır.)Geçici Teminat bedelinin nakit olması halinde Düzce Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığının Türkiye Halk Bankası Düzce Şubesi TR020001200932700006000020 IBAN numaralı hesabına yatırıldığına ilişkin dekont.(Dekont banka onaylı olmak zorundadır.)

Belgeleriyle birlikte hazırlanan teklif dosyasının ihale başlama saatinden önce Düzce Üniversitesi Rektörlük Binası 1. kat Konuralp/Düzce adresinde bulunan Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığında yetkili personele verilmesi gerekmektedir.

Belgeleriyle birlikte hazırlanan teklif dosyasının ihalenin başlama saatinden önce Düzce Üniversitesi Rektörlük Binası 1. kat Konuralp/Düzce adresinde bulunan Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığında yetkili personele verilmesi gerekmektedir.


Editör: E. Kaan Dursun
#

#ilangovtr

Basın No ILN01893388

20 Eyl 2023 - 11:42 - Resmi İlanlar

Mahreç  Emir Kaan Dursun


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Düzce Postası Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Düzce Postası Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Düzce Postası Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.