Benzin

Son dakika benzin haberleri ve benzin haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. benzin ile ilgili 21 haber listeleniyor.

Benzin Haberleri

Sürücülere müjde! Motorine bu kez indirim geliyor

Sektör temsilcilerinden edinilen bilgiye göre motorin grubuna cumartesi gününden itibaren geçerli olmak üzere 1 liralık indirim bekleniyor.

Tabela değişti: Benzin ve motorine zam geldi!

Zam için perşembe gecesinin işaret edilmesinin ardından motorinin litre fiyatına 1 lira 30 kuruş, benzinin litre fiyatına ise 1 lira 50 kuruşluk bir z...

Benzine ve motorine zam yolda

Sektör kaynaklarından edinilen bilgilere göre perşembe günü itibariyla benzine 1 lira 50 kuruş, motorine ise 1 lira 30 kuruş zam gelecek.

Araç sahiplerini üzecek gelişme: Benzine ve motorine zam geliyor

15 Mart itibarıyla benzin ve motorin fiyatlarında artış yapılacak. Sektör kaynaklarından gelen bilgilere göre benzinin litresi 1,53 TL, motorinin litr...

Eski kız arkadaşının evinin önüne benzin döküp yaktı: O anlar kamerada

Bir şahıs, yeniden bir araya gelme isteğini reddeden eski sevgilisinin evinin önüne benzin dökerek yaktı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntüde, şahs...

Motorin ve benzine indirim

Motorinin litre fiyatına 1 lira 10 kuruş, benzinin litre fiyatına ise 76 kuruş indirim uygulanacak. İndirim yarından itibaren pompa fiyatına yansıtıla...

Motorinde tabela bu gece yarısından itibaren değişiyor

Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorin grubunda 1 lira 21 kuruşluk indirim bekleniyor.

Akaryakıtta tabela değişti: İşte güncel fiyatlar...

Araç sürücülerinin yakından takip ettiği akaryakıt fiyatlarında benzin ve motorin grubunda da sık sık hareketlilik yaşanıyor. İşte güncel benzin ve mo...

Benzine zam yolda

Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre, benzinin litresine bu gece yarısından itibaren 1 lira 79 kuruşluk bir zam bekleniyor.

Tarih belli oldu

Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre 13 Şubat Salı gününden itibaren geçerli olmak üzere motorin grubuna 2 lira 56 kuruşluk zam bekleniyor.

Gece yarısından itibaren...

Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre, 1 Şubat Perşembe gününden itibaren geçerli olmak üzere benzine zam bekleniyor.

Benzin ve motorine bir zam daha geliyor...

Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre benzinin litre fiyatına 2 lira, motorinin litre fiyatına ise 1 lira 40 kuruş zam gelmesi bekleniyor.

Tabela değişiyor! Benzine zam yolda

Sektör kaynaklarından edinilen bilgiye göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litresine 1 lira 46 kuruşluk zam bekleniyor.

Yeni yılın ilk akaryakıt indirimi...

2023 enflasyon verileri ile birlikte belirlenen ÖTV artışlarından sonra gelen 41 kuruş indirim, yılın ilk indirimi olarak pompaya yansıdı.

2024'ün ilk zammı!

2024’te benzin ve motorine gelecek olan özel tüketim vergisi (ÖTV) zammı öncesinde depolarınızı doldurmak ekonomik bir fikir olabilir.

Tabela değişiyor! Benzine zam geliyor!

Petrol fiyatlarında ki yükseliş nedeniyle 20 Aralık Çarşamba gününden itibaren geçerli olmak üzere benzin grubuna 1 lira 49 kuruşluk zam bekleniyor.

Araç sahiplerini sevindirecek gelişme

Motorinde yaşanan indirimlerin ardından bu kez de benzinin litre fiyatına 1 lira 62 kuruş indirim gelecek.

Sürücülere ağır yük

Akaryakıta rekor ÖTV zammı geliyor. Zammın en az 2.5 TL olacağı hesaplanıyor. Erdoğan'ın akaryakıtta ÖTV’yi 5 katına kadar artırma yetkisini kullanmas...

Akaryakıt satın alınacak

Akçakoca Belediye Başkanlığı 2024 yılı akaryakıt ürünleri alımı yapacak.

LPG'nin litresine 1 lira 31 kuruşluk zam yapılacak

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere otogaz grubunda 1,31 TL fiyat artışı bekleniyor. Motorin ve benzin grubunda ise herhangi bir fiyat değ...

İşte yeni zam miktarı

Brent petrolde yaşanan dalgalanmalar nedeniyle çarşamba gününden itibaren geçerli olmak üzere, benzine 1 lira 12 kuruşluk zam bekleniyor.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz