Umre

Son dakika umre haberleri ve umre haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. umre ile ilgili 12 haber listeleniyor.

Umre Haberleri

Ramazan’ın ilk günü umreciler dualarla uğurlandı

Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile umre ibadetini yerine getirmek üzere Düzce’den yola çıkan 28 kişilik umreci kafilesi dualarla uğurlandı.

Umre yolcuları uğurlandı

Akçakoca ilçesinden Umre ’ye gidecek 20 kişilik kafile dualarla yolcu edildi. Merkez camisinde öğle namazı öncesi düzenlenen programa, Akçakoca Beledi...

Kabe'ye selam söyle canım

45 yıllık hayat arkadaşım eşim Şükran Köseer’i hayırlısı ile Umre seyahatine gönderdim. Yazımı yazarken bile tüylerim diken diken oluyor. İçimdeki du...

Kutsal topraklara uğurlandılar

Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile kutsal topraklara gitmek üzere Düzce’den yola çıkan 61 kişilik kafile dualarla uğurlandı.

Kutsal topraklara uğurlandılar

Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile kutsal topraklara gitmek üzere Düzce’den yola çıkan 37 kişilik kafile dualarla uğurlandı.

Bir kafile daha yola çıktı

Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile umre ibadetini yerine getirmek üzere Düzce’den yola çıkan 41 umreci dualarla uğurlandı.

Kutsal topraklara doğru yola çıktılar

Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile umre ibadetini yerine getirmek üzere Düzce’den yola çıkan 45 umreci dualarla uğurlandı.

45 umreci dualarla uğurlandı

Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile umre ibadetini yerine getirmek üzere Düzce’den yola çıkan 45 umreci dualarla uğurlandı.

35 umreci yola çıktı

Diyanet İşleri Başkanlığı umre organizasyonu ile 24 günlük servisli umre turuna kayıt yaptıran Düzceli umre yolcuları için uğurlama programı düzenlend...

Bir kafile daha yolcu edildi

Diyanet İşleri Başkanlığı umre organizasyonu ile kutsal topraklara gidecek 40 kişilik umre kafilesi için Gölyaka İlçe Müftülüğü tarafından Merkez Cami...

Kutsal topraklara doğru yola çıktılar

Diyanet İşleri Başkanlığı Umre Organizasyonu ile kutsal topraklara gidecek umre kafilesi için Düzce İl Müftülüğü tarafından Cedidiye Camii önünde prog...

160 umreci bilgilendirildi

Düzce İl Müftülüğü tarafından kutsal topraklara gidecek olan umreciler için "Umre Hazırlık Kursu Eğitim Seminerleri" düzenlendi.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz