İYİ Parti’den sağlık çalışanlarına moral ziyareti

İyi Parti Gençlik Kolları, özellikle Covid-19 döneminde ağırlaşan çalışma koşullarına karşı bir nebze olsun yüzlerini güldürebilmek için sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

İYİ Parti’den sağlık çalışanlarına moral ziyareti
12.03.2022 - 15:49
Haber Merkezi

İYİ Parti Gençlik Kolları Başkanlığı’nın organizasyonu ile 14 Mart Tıp Bayramı öncesi sağlık çalışanlarını ziyaret eden İYİ Partililer, son dönemde sağlık çalışanlarının motivasyonunu ciddi sıkıntıya sokan gelişmeler nedeniyle, doktorlar başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına çiçek hediye ederek yanlarında olduklarını gösterdi. Düzce Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli, “Tüm sağlık çalışanlarımızın tıp bayramını kutluyoruz. Ülkemiz için fedakârca çalışan sağlıkçılarımıza teşekkür ediyor, bizim için çok değerli olduklarını tekrardan belirtmek istiyoruz” dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ise yaptığı açıklamada, “Son günlerde sağlık çalışanlarımız ve özellikle doktorlarımızı üzen bazı açıklamaları görmekten ciddi rahatsızlık duyduk. Dil sürçmesi olduğunu umduğumuz ve tekrarlanmamasını dilediğimiz bu tarz açıklamalar sağlık çalışanlarımızın ülkemiz için ne kadar önemli olduğunu bizlere bir kere daha hatırlatmıştır. Doktorlarımız başta olmak üzere sağlıkçılarımız gitmemelidir. Çalışma hayatları boyunca çok büyük fedakârlıklar gösteren bu insanlara en iyi çalışma şartlarını sunmak ve yanlarında olmak bizlerin ve devletimizin en önemli görevlerindendir. Türk milleti her zaman sağlık çalışanlarımızın yanındadır. Ülke hepimizin” dedi.


Editör: C. Sandıkçı