Kocaeli’de Yığılcalılarla buluştular

İYİ Parti Düzce Teşkilatları, Kocaeli Yığılcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nce Kocaeli’de düzenlenen Yığılcalılar gününe iştirak etti.

Kocaeli’de Yığılcalılarla buluştular
21.06.2022 - 16:48
Güncelleme 21.06.2022 - 16:49
Haber Merkezi

İYİ Parti Yığılca İlçe Başkanlığının koordinasyonu ile İYİ Parti Düzce Teşkilatlarını temsilen Yığılca İlçe Başkanı Hüseyin Temizel, İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Çengel ve İl Başkan Yardımcısı Kadir Erdoğan’ın iştirak ettiği Yığılcalılar gününe yoğun katılım gözlemlendi. Türkiye’nin ve hatta dünyanın birçok yerine yayılan Yığılcalıların bir araya geldiği bu etkinlikte yer almaktan dolayı hissettiği mutluluğu paylaşan İyi Parti Yığılca İlce Başkanı Hüseyin Temizel, “Biz Yığılcalılar ülke sathına yayılmayı başarmış büyük bir kitleyiz. Bu kitleyi bir araya getiren ve bu organizasyonu yapan Kocaeli Yığılcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bu güzel organizasyon için çok teşekkür ediyoruz. İyi Parti Düzce Teşkilatları olarak da Yığılcalı kardeşlerimize Düzce’den selam getirdik” dedi.

İYİ Parti Düzce İl Teşkilatı adına açıklama yapan İl Başkan Yardımcısı Kadir Erdoğan ise, “Bugün burada Yığılcalı kardeşlerimiz ile bir araya gelmekten teşkilatımız adına büyük bir mutluluk duyduk. İnşallah içinde bizim de yer alacağımız bir organizasyon ile ülkenin birçok yerinde yaşayan Yığılcalıları Düzce’de de bir araya getireceğiz” şeklinde konuştu.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız