ER, “Adalet yerini bulacaktır. Şüphemiz yok.”

İyi Parti Düzce İl Başkanlığı Bilboard ve reklamlarına yönelik yapılan saldırılar nedeniyle savcılığa suç duyurusunda bulundu.

ER, “Adalet yerini bulacaktır. Şüphemiz yok.”
12.04.2023 - 10:54
Haber Merkezi

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “Adalet elbet yerini bulacaktır.” diyerek,  “Hangi partiden olursa olsun siyasetçi sorumluluk sahibi olmalı ve bu tip olaylar karşısında parti ayrımı yapmaksızın ortak tepki verebilmelidir ki kendini bilmezler bu işlerden cesaret alıp saldırılarılarını sürdürmesin. Sen çıkıp da bu saldırılara “şov” yapıyorlar diye zevzek zevzek yorum yaparsan gevşek bir üslupla konuşup kendini de iş yapıyor sanarsan bu şehirde siyaset belirli bir kaliteye ulaşamaz ama seviyenin daha fazla düşmesine makul siyasetçiler müsaade etmeyecektir müsterih olun” dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız