Otizmli çocuklarla balon uçurdular

İyi Partili Gençler Hacı Hidayet Türkseven Özel Eğitim ve İş uygulama Okulu’nda Otizmli çocuklarla bir araya gelerek oyun oynayıp balon uçurdu.

Otizmli çocuklarla balon uçurdular
1.04.2022 - 15:53
Haber Merkezi

İYİ Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanlığı organizasyonuyla Otizm Haftası dolayısıyla Hacı Hidayet Türkseven Özel Eğitim ve İş uygulama Okulu’nu ziyaret eden gençler, otizmli çocuklarla eğlenceli vakit geçirdi.  Havanın güzel olmasını da fırsat bilen gençler, çocuklarda bahçede etkinlik yaptı, oyunlar oynadı.  Otizmli çocuklar gençlerle birlikte balon uçurdu. İyi Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli, “Otizmli çocuklar ve aileleri ile beraber açık havada güzel vakit geçirdik. Çocukların ailelerinden, devletten taleplerini, çocuklarıyla ilgili dileklerini bir kâğıda yazmalarını  ya da çizmelerini istendi. Ailelerin yazdıkları veya çizdikleri taleplerin bizde kalması adına fotoğraflarını çektikten sonra   uçurtmaların iplerine bağlayarak, çocuklarla birlikte gökyüzüne gönderdik.  Ailelerin talepleriyle ilgili de çalışmalarımıza başladık” dedi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız