İYİ Partili gençlerin gündemi çukur

İyi Parti Düzce Gençlik Kolları, “22 yıldır çözülemeyen sorunu çözdük” diyerek, Düzce merkezin ortasına açılan ve açıldıktan sonar devasa çukurun Alabalık tesisi olarak hizmete sunulması için Faruk Özlü’ye çağrı yaptı.

İYİ Partili gençlerin gündemi çukur
4.04.2022 - 16:40
Haber Merkezi

İYİ Parti Düzce Teşkilatı, Gençlik Kolları vasıtası ile İstanbul Caddesinde '22 Yıldır Çözülemeyen Sorunu Çözdük' sloganı ile kazılan alana dikkat çekti.

Ucu acık bir şekilde bekleyen ve akıbeti kamuoyu ile paylaşılmayan alan ile alakalı olarak bir 'proje' hazırlayan İyi Parti Düzce Gençlik Kolları, ilgili alanın “alabalık tesisi” olarak kullanılmasını önerdi.

İYİ Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli; “Düzce halkı vaat edilen projelerin yapılmaması, başlayan projelerin gecikmesi ve bitmemesinden dolayı yorgun düşmüştür. En son İstanbul caddesinde eski vergi dairesi olarak bilinen alanda yaşananlar, hukuki süreç bitmeden '22 yıllık sorun çözüldü' pankartlarının asılması Düzcelileri anlaşılmaz bir durum ile karşı karşıya bırakmıştır. Biz de gerek bu durumun çözülmesi gerekse de açılan derin çukurdan faydalanılması adına Düzce Belediye Başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü’ye çukurun su ile doldurulup 'alabalık' tesisi olarak Düzcelilerin hizmetine sunulmasını öneriyoruz” dedi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız