Üniversiteli gençler tehlike altında

İYİ Parti Düzce Teşkilatları bu hafta bir başka toplumsal soruna dikkat çekti.

23.05.2022 - 18:38
Güncelleme 23.05.2022 - 18:50
Haber Merkezi

İYİ Parti Düzce Teşkilatları adına özellikle üniversite bölgesinde trafik akışının ve yeterli trafik önlemi alınmamasından kaynaklı tehlikelere dikkat çeken İYİ Parti Düzce Gençlik kolları hazırladıkları görsel ile konuyu tekrar gündeme getirdi.

İYİ Partili gençler şu açıklamayı yaptı: “Üniversite gençliğinin ve bütünsel anlamda üniversitenin kente entegrasyonu konusunda eksikliklere il teşkilatımız sıklık ile dikkat çekiyor’’ diyen gençlik kolları başkanı Dilara Kefeli, gençlerimizin ve üniversite camiamızın zaten kent merkezine getiremiyor, şehrimizi bir türlü bir üniversite kenti yapamıyoruz. Ulaşım başta olmak üzere üniversite ile şehrin entegrasyonunda planlama eksikliği kaynaklı zaten sıkıntılar var iken bari üniversite bölgesinde üniversite gençliğinin yaşam standartlarını belli bir seviyede tutalım. Bu hafta olmayan yaya geçitlerine ve trafik güvenliğine dikkat çektik. Yetkililerimizden can kaybı olmadan önce bu konuda adım atmalarını bekliyoruz. Özellikle üniversite gençleriyle alakalı çalışmalarımız devam edecektir.”


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız