Kadın çalıştayı düzenledi

İYİ Parti Düzce Teşkilatları Kadın Politikaları Başkanlığı İYİ Parti Kadın üyeleri ile eğitim ve seçim güvenliği odaklı bir çalıştay düzenledi.

Kadın çalıştayı düzenledi
4.07.2022 - 10:37
Haber Merkezi

Tüm ilçe teşkilatlarının kadın üyelerinin iştirak ettiği çalıştayda, Düzce İYİ Parti Teşkilatının dünü, bugünü ve yarını değerlendirilken yaklaşan genel seçimlerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu

Oldukça yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen çalıştayda üyelere hitaben yaptığı konuşmada İYİ Parti Düzce Kadın Politikaları Başkanı Nuran Sayman, “Teşkilatlanmaya başladığımız ilk günden bu günlere gelirken verdiğimiz emeğin böylesi bir kalabalık kitlede karşılığını görmüş olmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Çok çalışmanın ve ülkemiz için emek vermemin mutluluğu ile hep birlikte başarılı olacağımıza inancımız tamdır. Yaklaşan seçimlerde de bunun karşılığını Düzce’de alacağımıza olan güvenimiz ger geçen gün artmaktadır. İlk günde bu başarıya inanıyorduk bu gün de aynı inanca sahibiz. Büyüyoruz ve büyümeye de devam edecek, Düzce’ye hizmet etmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Uzmanların iştirak ettiği eğitim ve seçim çalıştayı İYİ Partili kadın üyelerin karşılıklı görüş alış verişi ile sona erdi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız