İYİ Parti deprem çalıştayı düzenledi

İYİ Parti Düzce Teşkilatları 6 Şubat’ta yaşanan ve resmi rakamlara göre 45 binden fazla insanın ölümüne 100 binlerce insanın evsiz kalmasına sebep olan Kahramanmaraş merkezli deprem felaketlerinin ardından bir deprem çalıştayı düzenledi.

İYİ Parti deprem çalıştayı düzenledi
7.03.2023 - 11:21
Haber Merkezi

Düzce Depremzedeler Derneği Başkanı Av. Ayşegül Şenol Can, UKSAR Düzce Yönetim Kurulu Üyesi Çiğdem Demirel, Doç. Dr. Hakan Polat ve İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Doç. Dr. Erkan Dinçer’in katıldığı panelde, gerek Kahramanmaraş depremi, gerekse de Düzce’nin depremsellik durumu ile ilgili bilgiler verildi.

Çalıştay ile alakalı bilgi veren İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “Ülkenin asıl gündemi, binlerce kişi ölmüş ve bir o kadarı da yaralanmış iken deprem afeti olmalıdır gerçeğinden hareket ile siyasi gündemden bağımsız olarak gerçekleştirdiğimiz bu çalıştayımıza katılan panelistlere ve yoğun ilgi gösteren Düzcelilere şükranlarımızı sunuyoruz. Deprem bölgesinde bulunan Düzce ile alakalı gerekli adımların atılması ve farkındalık yaratılması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Her zaman önce insan diyeceğiz” şeklinde konuştu.

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız