Anasayfa   Anasayfa Anasayfa İnsan Kaynakları   İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Anasayfa   Künye Anasayfa Anasayfa   İletişim
Düzce Postası
Anasayfa   ANASAYFA   Yerel Haber   YEREL HABER   Gündem   GÜNDEM   Gündem   ASAYİŞ   Asayiş   SİYASET   Siyaset   EĞİTİM   Eğitim   SPOR   Spor   SAĞLIK   Sağlık   EKONOMİ   Ekonomi   ÇEVRE  
  Video Galeri   Video Galeri   Foto Galeri   Foto Galeri   Resmi İlanlar   Resmi İlanlar   Biz Düzceliler   Yılın Kişisi   Yılın Kişisi   Ünlü Düzce'liler   Ünlü Düzce'liler   Anket   Anket   Ziyaretçi Defteri   Ziyaretçi Defteri   Künye   Künye   İletişim   Kurumsal   Kurumsal   İletişim  
   
Ömer SOYER

Polis Teşkilatının 176’ncı kuruluş yılını kutlarken

16.04.2021 - 09:42:55

10 Nisan Türk Polis Teşkilatının 176 kuruluş yılı kutlu olsun.

10 Nisan 1845 yılında ilki İstanbul’da kurulan Polis Teşkilatının 176’ncı yılı kutlanırken varlığı her zaman onurumuz olan Polis Teşkilatı 176 yıldır Türk halkına hizmet veren müstesna bir kuruluştur. Vatan, millet, Türk bayrağı altında koruma görevlerini yürüten başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Düzce Emniyet Müdürü ve birim müdürleri, amirler, görev yapan ve bizlerin yegane onurları olan tüm emniyet personelinin 176’ncı kuruluş yılını kutluyorum.

Türkiye Cumhuriyeti’nin birliği, huzur ve güvenliği, birlik ve beraberliğinin teminatı olan Polis teşkilatları, 24 saat görev başında yegane, müstesna bir kuruluştur.

Türk Polis Teşkilatı her türlü zorluğa göğüs geren, Türk halkının can ve mal güvenliğini, huzur ve asayişi sağlayan, başarıları ile bize güven veren bu kuruluşa saygı ve sevgilerimizin her zaman gönlümüzde olduğunun bilinmesini isteriz.

Kural ve kanun tanımayan bazı vicdansızlar üç beş kuruş kazanmak için genç bedenleri uyuşturucu batağına sürükleyerek geleceklerini karartmaktadır. Uyuşturucu satıcılarının karşısında aslan pençesi gibi duran polislerimizi Allah başımızdan eksik etmesin.

Düzce’de sokaklarda hırsızlara, sarhoşlara, uyuşturucu baronlarına, katillere, vicdandan yoksun kural tanımayan sürücü ve gaspçılara ve tüm asayiş olaylarına polislerimizin kötü zihniyetli insanlara göz açtırmayıp anında müdahaleleri, biz vatandaşların huzur içinde yaşamımıza, çalışmamıza büyük katkı sağlamaktadır. İl bazında emeği olan tüm Emniyet Birimlerimize minnet duygularımızı sunuyorum. İyi ki varsınız.

Görevlerini yerine getiren Emniyet mensuplarına, görevleri başında şehit olan Emniyet teşkilatı mensuplarına da Allah’tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar dilerken, Tüm Polis teşkilatlarımıza Allahtan muvaffakiyetler dilerim.

Saygılarımla.  

 

 

                         
Yorum Yazın
  Düzce Postası'nı Takip Et
Twitter Takip Et
   
Yerel Haber
Gündem
Asayiş
Siyaset
Eğitim
Spor
Sağlık
Ekonomi
Çevre
Video Galeri
Foto Galeri
Resmi İlanlar
Yazarlar
Portreler
Anket
Ziyaretçi Defteri
Facebook
Twitter
Site Map
RSS
İnsan Kaynakları
Kurumsal
Künye
İletişim
Yukarı

Google-Translate | Turkish to English Google-Translate | Turkish to French Google-Translate | Turkish to German Google-Translate | Turkish to Russian Google-Translate | Turkish to Italian Google-Translate | Turkish to Spanish Google-Translate | Turkish to Arabic Google-Translate | Turkish to Japanese
Google Translate

Serbay Interactive
© Copyright 2004 - 2018 Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ltd. Şti. Dijital Reklam Ajansı: Serbay Interactive
Emlak8