Turan Şahin yazdı...

Turan Şahin yazdı...
8.01.2020 - 09:38

İKİ cehennem kuyusu varmış, çıkmasınlar diye birinin başında nöbetçi varmış. Öbürünün başında nöbetçi yokmuş.

Sormuşlar, bunun sebebi, hikmeti nedir, birinde nöbetçi var diğerinde yok. Demişler başında nöbetçi olan kuyuda ecnebi cehennemlikler var onlar birbirine destek olur kuyudan çıkarlar onun için nöbetçi var. Öbür kuyuda Türklerin cehennemlikleri var, onlar bırak birbirini kurtarmayı çıkmaya çalışanların ayağını çekerler. Hep beraber yanmalarına sebep olurlar. Rabbim cümlemizi korusun.

Bugünlerde yerel basında, sen yaptın ben yaptım, sen çalışmadın ben çalıştım yarışı var. Çalışmak faydalı olmak ne demektir? Eğer çalışmak çok önemli ise yeryüzünde en çok çalışan (ŞEYTANDIR). Niçin çalışır? İnsanları cehennemin esferesine sokmak için. Var olan bir şeyi yok demek yok olan bir şeyi var demek, olmayacak bir şeyi neden olmuyor neden yapmıyorsunuz demek hizmet değildir. Kuyudaki ayağı çekmektir.

Biz Türkiye olarak devleti, iktidarları, muhalefetleri ile kendimize yeteriz. Biz Düzce olarak da iktidarı, muhalefeti ile birbirimize yeteriz. Takdir edenimiz de var, tenkit edenimiz de var. Takdir edenlerin de tenkit edenlerin de başımızın üzerinde yeri var. Hepsi bizimdir. (Dışarıdan gazele gerek yok, her horoz kendi çöplüğünde ötsün ki tilki kapmasın.)

Saygılarımla

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.09.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız