Metin Köseer yazdı...

Metin Köseer yazdı...
28.02.2020 - 11:09

“Ahde Vefalı Olmak” erdemlikten gelir. “Ahde vefasızlık” ise kıymet bilmezlikten gelir.

Buyurun…

Hangisinden olmak istiyorsan sen seç al..

Arkadaş…

Dostlar, abiler, kardeşler… Düzcespor sezon başı hangi şartlarda sahaya çıktı, hangi şartlarda bugünlere geldi, herkes tarafından bilinmektedir.

Benim esas meselem; Düzcespor’u zor şartlarda sezon başı kampa gitmeden, transfer alternatiflerini değerlendirme imkanı bulamadan, Düzcespor’a transfer edilebilen futbolcularla en üst düzeyde faydalanabilmeyi kendine şair edinebilen Düzce TÜFAD üyeleri olan teknik kadro sayesinde Düzcespor rakiplerinden hiç te geride kalmadı. Hatta herkes bu takımı Play-Off oynar demeye başladı. Bu söylemi söylettirenlere bir teşekkür etmemek ahde vefasızlıktır.

Düzce TÜFAD üyesi olan Düzcespor teknik kadro yeni yönetimin göreve gelene kadar (o günkü imkanlara rağmen) kötü sonuçlar almadı. Ekonomik yönden zorda olan sporculara kol kanat gerip başarılı olmak için her gün sporcuları motive etmek için büyük fedakarlıklar yapan teknik kadro Düzce TÜFAD yönetimi tarafından onurlandırılmalıydı.

Sayın TÜFAD YÖNETİM KURULU ve BAŞKAN’ı… Derneğimizin (Derneğimizin diyorum; çünkü ben de bu derneğin üyesiyim) üyeleri olan, Teknik Direktör Adem Neboğlu, Yardımcı Antrenör Emre Baykal, Kaleci Antrenörü Seçkin Asuk’tan oluşan ekip sezon başı Düzcespor kulübünün teknik kadrosuna getirildiler.

Bu kadro Düzcespor’u 23 hafta mükemmel bir durumda sevk ve idare etti. 23 hafta içinde başarı ile Düzce TÜFAD’ı temsil ettiler. Hatta Düzce TÜFAD üyelerimizin de Düzcespor’da görev alma hırsı ve şevkini biz üyelerimize aşılamışlardır. Ben bile (Eski TFF İl Temsilcisi, Düzcespor Kulüp Başkanı, Düzce TÜFAD Onur Kurulu üyesi olarak) bu ekip görevde olduğu sürece onur duydum.

Sayın yetkili TÜFAD DÜZCE ŞUBE BAŞKAN ve YÖNETİM KURULU ÜYELERİ… Bugüne kadar ahde vefa örneği sergileyerek ayrılan teknik kadroya bir basın toplantısı düzenleyerek Düzcespor’daki başarılarını taçlandırmanızı beklerdim. Ancak bugüne kadar hiçbir sosyal medyada veya yerel basın kuruluşlarında Düzce TÜFAD tarafından hazırlanmış bir bildiri veya teşekkür metnini görmedim ve duymadım.

Neden? Niçin? Bu soruların cevabını verir de, giden arkadaşlara ahde vefa ederseniz sizi alınlarınızdan öperim… (Ahde vefa gösterecek olsaydınız bugüne kadar teşekkür eder, basın bildirisi yayınlardınız.)

Bayram Ali Kubilay

Mali Müşavir

Düzce TÜFAD Onur Kurulu Üyesi

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 16.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız