Metin Köseer

Metin Köseer
2.02.2021 - 09:29

Düzcespor hatıra biletleri yoğun ilgi görüyor. Herkes bütçesine göre bilet alıyor. Düzcespor yönetiminin başlatmış olduğu kampanya çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Bu fikri ortaya kim attıysa tebrik ederim. Zira her bilet satışında Düzcespor’un bir adım daha yukarıya çıktığını görüyoruz.

Grubumuzda en tehlikeli ve en kuvvetli takım olarak Düzcespor gösteriliyor. Bu da bize daha çok moral ve enerji verirken havaya da sokuyor.

Ne havası derseniz şampiyonluk havası diyorum. Evet her satılan bir bilet şampiyonluğun habercisi olarak hafızalarımıza kazınıyor.

Sevgili Düzceliler, fabrikatörler, esnaflar, şirketler, sporseverler, taraftarlar, seyirciler, Düzcespor sevdalıları, odalar, muhtarlar, basın mensupları, kamu ve kurumlar, iş adamları, amirler, memurlar, belediyeler her kim varsa hepinizi Düzcespor hatıra bileti almaya davet ediyorum.

Bir paket sigara 15-20 liraya satılıyor. Biz 1 bilet alsak 25 lira tutuyor. Bu da Düzcespor’un önünü açıyor. Her 1 bilet satışında Düzcespor şampiyonluğa gidiyor. Önümüz açılıyor, rakiplerimiz Düzce’nin ve Düzcespor’un adını duyunca ister istemez çekiniyorlar.

Şu anda kenetlendik. Şu anda birliği ve beraberliği yakaladık. Şu anda tek vücut olduk. Şu anda Düzcespor 2.ci sırada yer alıyor. İlerleyen haftalarda liderlik koltuğuna oturacak tek aday Düzcespor gösteriliyor.

Başkan Gökhan Kapoğlu başta olmak üzere yönetim kurulundaki arkadaşları tebrik ederim. Bu zorlu maratonda gece gündüz Düzcespor ile yatıp kalkıyorlar. Tüm günlerini tüm mesailerini Düzcespor’a harcıyorlar.

Düzcespor yönetimine vereceğimiz destek Düzcespor’un şampiyonluğa bir adım daha yaklaşmasına yol açacak.

Hatıra bilet satışları hızla devam ediyor. Yerel televizyon ve yerel gazetelerin dışında sosyal medyadan da takip ederseniz bilet satış noktalarını görmüş olursunuz.

Kimseyi zorlamadan satışa sunulan hatıra biletlerini yine söylediğim gibi herkes bütçesine göre alabilecek. Başkan Kapoğlu’nun başkanlığında Düzcespor’un şampiyon olacağına ben de dahil hepimiz inanıyoruz.

Bu zorlu maratonda hepimizin bir tuzu olsun diyorsak destek vermeye devam edelim. Bu arada maç kaybedebiliriz. Berabere kalabiliriz. Futbolun adaleti yoktur. Bunu her zaman söylüyorum.

Hatta en çok korktuğum konulardan bir tanesi hakemlerdir. Ne zaman ne yapacaklarını anlamak çok zordur.

Biz işimize bakalım, biz önümüze bakalım. Dediğim gibi Düzcespor puan kaybedebilir. Sakın ha küsmeyelim. Sakın ha üzülmeyelim. Önümüzde daha çok maçlar var.

Yapılan transferleri duydum ama izleme fırsatı bulamadım. Bildiğiniz gibi bazı kişiler tarafından Düzcespor haberini  ve reklamını yapmamı istemeyenler var. Hatta bu şahıslar maçlara gelmemi bile engellediler. Bu yüzden Düzcespor haberlerini kısıtlı yapıyorum.

Bu konuda sizlerden özür dilerim.

Geçmiş yıllarda Düzcespor için bir çok kampanyalar yapmıştık. Kamera ellerimizde kapı kapı gezmiştik. Yüzlerce kez deplasmanlara gitmiştik. Akdeniz Tv ve ulusal kanallarda canlı telefonlara bağlanmıştım.

Ulusal gazetelerde Foto Maç,  Fanatik, Milliyet, Radikal ve diğer gazetelerde Düzcespor’un kadro ve maç sonuçlarını vermiştim.

Düzcespor’un adını Türkiye’de duyurmaya özen göstermiştim. Düzcespor ile ilgili olarak yaptığım çalışmalar sonucunda plaketlerim, teşekkür belgelerim ve kupalarım hala hatıra olarak duruyor.

Düzcespor Düzce’nin takımıdır. Bu formayı kim giyerse bizim çocuğumuzdur. Düzcespor Düzce’nin takımıdır.  Düzcespor’a kim sahip çıktıysa onun yanında yer almak bizim görevimizdir. Bu takıma sahip çıkanları yalnız bırakmayalım. Onlar da Düzcelilerin bağrına bastığı kişilerdir.

Haydi Düzce hep beraber bilet almaya devam edelim. Hatta en çok bileti kim aldı ya da kim alacak diye yarışalım. Bir gün gelir Düzcespor yönetimi de bu kişilere katkılarından dolayı plaket verir değil mi?

İnanıyorum ki Düzcespor şampiyonluğa ulaşacak ve tarih yazacaktır. Bize de buradan beri şampiyonluk yazısı nasip olacaktır.

Esenkalın…