"27 Mart Dünya Tiyatro Günü"

“27 Mart Dünya Tiyatro Günü” kapsamında, Düzce’de 27-28 Mart 2023 tarihlerinde “'Yeşil Elma Gönül Alma” ve “Verdim Gitti” adlı tiyatro oyunları sahnelenecek.

"27 Mart Dünya Tiyatro Günü"
18.03.2023 - 15:29
Haber Merkezi

Ülkemizde ve dünya çapında, bilgi ve uygulama alışverişini arttırmak, gelişim sürecinde sanatsal yaratıcılığın ve üretimin gerekliliği konusunda toplumsal bilinci uyandırmak, barış ve dostluğun sağlanması gibi amaçlarla, her yıl “27 Mart Dünya Tiyatro Günü” olarak kutlanıyor.

Bu çerçevede, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın talimatları ile ülke çapında “27 Mart Dünya Tiyatro Günü”, devlet tiyatroları sahneleri ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüklerine bağlı Kültür Merkezi sahneleri 27-28 Mart 2023 tarihlerinde özel tiyatrolara ücretsiz tahsis edildi.

Bu bağlamda; 27 ve 28 Mart 2023 tarihlerinde, Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde, Tiyatro İnsan adlı özel tiyatro tarafından saat 11:00'de “Yeşil Elma Gönül Alma” adlı çocuk oyunu, 20:30 akşam seansında ise, Uhde Tiyatro tarafından “Verdim Gitti'' adlı komedi oyunu sahnelenecek.

Her iki oyunun bilet satışları https://biletinial.com/ adresi üzerinden satışa çıkarılmış olup, bilet fiyatları; çocuk oyunu için 15 TL, yetişkinler için tam bilet 30 TL ve indirimli bilet ise 20 TL olarak belirlendi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız