Şeffaf Başkan Hasan Günden

  • 15.03.2023 11:47

DÜZCE Belediye Başkanlığı görevine geldikten sonra birçok değişikliğe imza atmaya devam eden Hasan Gündem başarılarına başarı katmaya devam ediyor.

Hasan kardeşimi seven ve çalışmalarını takip eden birisiyim. Mesleğinin verdiği tecrübe ile işlerinde başarılı olmayı sürdürüyor.

İnsanlara yardım etmesini seviyor. Kanunlar çerçevesinde elinden ne geliyorsa yapmaya gayret ediyor. Kesinlikle insan ayrımı yapmıyor. Yanına kim gelirse gelsin derdine ortak oluyor.

Davalarında haklı olan kim varsa onların işini sonuna kadar takip ediyor. 7’den 70’e herkes aynı kaderi paylaşıyor.

Belediye Başkan yardımcısıyım diye makam sahibiyim diye havalara girmiyor. Saygıda kusur etmiyor. Kapısına geleni ayakta karşılayıp kapıya kadar uğurluyor.

İşini severek yapan bir kişiliğe sahip. Belediyeye mesai saati gözetmeden erkenden geliyor.

Kendisine bağlı olan birimlerle tek tek ilgileniyor. Her sabah birimlerle istişare ederek sorunlara çözüm arıyor. Hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyor. Vatandaşların rahat edebilmeleri için elinden geleni ekibiyle beraber yapıyor.

Belediye’nin kanunlar çerçevesi içinde menfaatlerinden ödün vermiyor. İmkanları ölçüsünde elinden geleni yapıyor.

Hasan Gündem’i daha önce de kaleme almıştım. Hoşuma giden tarafları var. Çizgisinden sapmıyor. Dün esnaf olan bugün belediye başkan yardımcısı olan Hasan kardeşim hep aynı… Hiç değişmedi. Dün ne ise bugünde o…

Yani Hasan kardeşim dün şeffaf bir insandı bugün yine aynı şeffaf bir insan… Bu yönleri çok güzel. Ne oldum demiyor. Doğrudan tarafa olduğu için bugün yine kaleme aldım. Yarın olsun yine kaleme alırım.

Hasan Gündem’i uzun zamandır görmedim. Deprem bölgesinde çalıştığını ve Düzce’ye döndüğünü öğrendim.

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesi Düzce’yi kardeş ilan etti. Bunu duyan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü hemen ekibini toplayarak Türkoğlu ilçesini ziyarete gitti. Düzce Belediyesi’ de Türkoğlu ilçesini kardeş ilan ederek jest yaptı.

Düzce ve Türkoğlu belediye başkanları ile ekipleri ilk olarak yapılması gereken ne varsa karar alarak işe başladılar.

Depremde yerle bir olan Türkoğlu ilçesi için Düzce belediyesi tüm imkanlarını kullanmaya başladı.

Düzce belediyesi itfaiye ekiplerimiz başta olmak üzere kepçelerimiz ve kamyonlarımız canla başla çalışıyorlar. Moloz kaldırma ve temizleme işleri hızla devam ediyor.

Düzce’den wc, duş, soba, gıda ve temizlik malzemeleri ile çocuk emzirme kabinleri Türkoğlu’na sevk edildi.

Bu arada Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü geçen hafta Türkoğlu ilçesine giderek çalışmaları yerinde inceledi.

Türkoğlu ilçesinde hizmet eden görev yapan herkes kadar Hasan kardeşim de çalışmıştır. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

Hasan Gündem kardeşimin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Kendisine Düzce için verdiği emeklerden ve çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Esenkalın… 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız