Kapoğlu çizgisinden sapmadı

  • 23.03.2023 10:03

DÜZCESPOR Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu 3 sezondur Düzcespor’u sırtlamaya devam ediyor.

Türkiye futbol liglerinde mücadele eden tüm takımlar kapalı kutudur. Bazı kulüpler sinsidir. Bazı kulüpler süpriz olur. Bu liglerde ne zaman ne olacağı belli olmaz. Fark atarım diye oynadığınız rakip takım sizi yenebilir.

Türkiye futbol liglerinde çok ama çok dikkat etmeniz gerekir. Hiçbir takımı küçük görmeyeceksiniz.

Kısacası futbolun adaleti yok.

Böyle ateşten gömlek bir futbol liglerinde Düzcespor kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu başarılı bir şekilde Düzcespor kulübünü uçuruyor.

Kapoğlu tüm zorluklara rağmen Düzcespor’u başarıdan başarıya taşıyor. Tüm Düzceliler başkan Kapoğlu’ndan çok memnunlar.

Kapoğlu çizgisinden sapmadı. Düzce’de birliği ve beraberliği sağladı. Taraftarları bütünleştirdi. Deplasmanlarda aldığı başarılı sonuçlarla Düzcelileri sevince boğdu.

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu 8 Kasım 2019 yılında Düzcespor’un 49. Başkanı olarak göreve başladı.

Yıllardır hasret kaldığımız şampiyonluğu bizlere yaşatarak Düzcespor’un 2. Lige çıkmasını sağladı.

Düzcespor ve Düzceliler başkanlarını çok sevdi. Kapoğlu tüm zorluklara rağmen Düzcespor’u 2. Ligde de başarıdan başarıya koşturuyor.

Düzcespor şampiyonluk yolunda zirveden kopmamak için üst sıralarda savaşını sürdürüyor.

Böylesine bir yarışta kulübü ile tek başına kalan Başkan Gökhan Kapoğlu’nu kimse eleştiremez ve kimse bir şey diyemez.

Düzcespor’u şampiyon yapan ve 2. Ligde başarıdan başarıya koşturan bir başkan var. Düzcespor’a en iyi transferleri yaptıran bir başkan var. Düzcespor’a isim yapmış hocaları getiren bir başkan var.

Düzcespor’un deplasman masraflarını karşılayan bir başkan var. Düzcespor’un en iyi otellerde kalmasını sağlayan bir başkan var.

Düzcespor’un tüm camiasına maaş veren bir başkan var. Transfer taksitlerini ve maç başı paralarını ödeyen bir başkan var.

Kulüpte ne kadar görev yapan personel, futbolcu ve teknik ekip varsa en iyi yemekleri sunmaya çalışan bir başkan var.

Antremanlar sona erdikten sonra kirlenen malzemeleri en iyi deterjanlarla yıkatan bir başkan var.

Kulübün tüm giderleri için çırpınan bir başkan var. Kulübün rahat etmesi için mücadele veren, ter akıtan, emek sarfeden, zamanını harcayan, çoluk çocuğundan ve ailesinden uzak kalan bir başkan var.

Daha saymama gerek yok. Kimse bana yağcısın demesin. Kapoğlu’nu 2 yıldır görmedim konuşmadım. Ama Düzcespor’u hep takip ettim.

Başkan Gökhan Kapoğlu’nu ve Düzcespor’u neden kaleme aldım.

Efendim Düzcespor sahaya çıkıyor. Taraftarlar ve Düzceliler alkışlıyor. En büyük başkan bizim başkan naraları atılıyor. Bu sloganlar artık ezberlendi.

Peki bu takım hangi şartlarda sahaya çıkıyor. Bu takıma harcanan emek ve ödenen paralar nasıl oluyor?

Düzcespor’a kim destek oluyor? Düzcespor’a kim bağış yapıyor? Düzcespor’u alkışlamak kolay ama bu takım nasıl ayakta duruyor bunu bilen var mı?

Başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetimdeki arkadaşlardan başka ortaya kim çıkmış da Düzcespor’a destek için çalışma yapmış.

Mesela milletvekili aday adaylığı için para yatıranlar Düzcespor’a da destek olsunlar. İşadamları bir araya gelerek paylaşım yapsınlar her bir futbolcunun maaşlarını versinler.

Düzcespor’un deplasman masraflarını ayrı ayrı dernekler, odalar, fabrikalar vesaire kurum ve kuruluşlar karşılasınlar.

Daha yapılacak çok şey var ama yapan yok. Herkes hazır maça gidiyor. Düzcespor kazanırsa anlatıyor, kaybederse konuşuyor.

 Yani Düzce’de bilmiş çok kulübe yardım eden yok. Her şeyi başkan ve yönetimden bekliyorlar.

Hatta Düzcespor’a gelir elde etmek için bazı pazarlar kuruluyor. Buna bile ırın gırın edenler var. Neymiş Düzce’nin esnafına yazık değil mi?

Beyler Düzce’nin adını her yerde Düzcespor duyuruyor. Düzce’nin reklamını kim yapıyor? Düzcespor yapıyor?

Deplasmanda bir maça gittiği zaman hangi takım gelmiş diyorlar. Düzcespor gelmiş diyorlar. Bundan daha güzel reklam olur mu?

Tüm bu zorluklara göğüs geren başkan ve yönetim kurulundaki arkadaşları tebrik ediyorum.

Yaşadığı zorluklara rağmen bugüne kadar ses çıkarmayan ve çizgisinden hiç ödün vermeyen başkan Gökhan Kapoğlu’na içimden bravo demek geliyor.

Bu takım Düzce’nin takımı başarıların devam etmesini istiyorsak destek verelim. Ya da yarın bir gün kimse ağzını açmasın.

Düzcespor ile ilgili yazılarıma aralıklarla kaldığım yerden devam edeceğim. Başta başkan Kapoğlu olmak üzere yolunuz açık olsun Düzcespor ve Düzcespor’a gönül verenler…

Esenkalın… 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız