ELİFE ÖZERÇETİN İÇİMİZDEN BİRİ OLDU

  • 24.05.2023 10:29

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Elife Özerçetin her geçen gün belediye hizmetlerini ve kendisini geliştirmeye devam ediyor.

Düzce Belediyesi’nde göreve başlar başlamaz tecrübesini konuşturan Özerçetin, Düzce’ye ve Düzce Belediyesi’ne çabuk uyum sağladı.

Hendek Belediyesi’nde 17 yıl Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yaparken Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü tarafından keşfedilen Elife Özerçetin, Düzce Belediyesi’ne tayin edildi.  

2020 yılında Düzce Belediyesi’nde Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü olarak göreve başlayan Elife Özerçetin bu görevini başarılı bir şekilde sürdürdü.

Yaklaşık 2 sene Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini sürdüren Özerçetin, birim değiştirerek Düzce belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü görevine tayin edildi.

Düzce’ye ve işine çabuk ısınan Özerçetin, bu görevini de başarılı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Özellikle yardım konusunda çok hassas olan Özerçetin, elinden geldiği kadar yasalar çerçevesinde ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor.

Yeni görevine hemen alışan ve halkla güzel diyaloglar kuran Özerçetin kısa zamanda kendisini sevdirdi.

Belediye konusunda tecrübeli olan Elife hanım ihtiyaç sahiplerine anında cevap vererek takdir topluyor.

Ekibiyle beraber hassas bir çalışma gösteren Özerçetin, ev temizlikleri, yaşlılara beden temizliği, kırtasiye ve gıda yardımları, cenazelere pide yardımları, engelliler için akülü veya aküsüz tekerlekli sandalye yardımları başta olmak üzere bir çok görevlerde bulunuyorlar.

Elife hanımı ilk gördüğünüzde ciddi biri olarak tanımlayabilirsiniz. Aslında onun tertemiz bir kalbi var. Kendisini tanıdıkça nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu görürsünüz.

Sevecen, yardımsever, çalışkan, çocukla çocuk olan, sizleri dinleyen ve ne gerekiyorsa yapmaya çalışan bir kişiliğe sahip.

Düzce Belediyesi’ni en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyor. Kendisine verilen görevin sorumluluğunu bilerek hizmet veriyor. Zaten belediyecilik konusunda 20 yılı aşkın zamandır tecrübeye sahip.

Elife hanıma bugüne kadar Düzce’de verdiği hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Bundan sonraki hizmetlerine de aynı şekilde devam edeceğini biliyorum. Çizgisinden sapmayan ve disiplininden kopmayan Özerçetin’in bundan sonra da aynı şekilde çalışmalarını takip edeceğim. İlerleyen zamanlarda bu sayfada kendisine yine yer vereceğim.

Kardeşim bundan sonraki yaşamında ve çalışmalarında başarılar dilerim.

Esenkalın…

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız