ERDOĞAN DÜNYA REKORU KIRDI

  • 30.05.2023 10:54

Türkiye seçimlerini bitirdi ve kararını verdi. Aylardır süren kaos Recep Tayyip Erdoğan’ın zaferi ile sonuçlandı.

Erdoğan’ın kazanması dünyada yankı yarattı. Çünkü Recep Tayyip Erdoğan dünya rekoru kırdı. Hiçbir liderin bu kadar zafer kazandığı görülmemiş.

Birçok dünya ülkeleri bir araya gelerek Recep Tayyip Erdoğan’ı yıkma planları yapmalarına rağmen başaramadılar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  dünyayı yine dize getirdi.

Bu arada Erdoğan’a oy vermeyenler biz de oy verdik diyecekler. Aramızda her türlü oynayan kesimler var. Kemal Kılıçdaroğlu kazansaydı biz de ona oy verdik diyeceklerdi.

Ben Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kazanacağını 11 Nisan 2023 tarihinde buradan yazmıştım.

Bu tarihli gazetemizde ispatlıyorum. Delil olarak sunuyorum. Düzce başta olmak üzere Türkiye Erdoğan diyecek diye bas bas bağırdım.

O günkü yazımda Tayyip Erdoğan kaybetmez ama ola ki kaybetti dedim. Çıkıp Anıtpark’ta anıracağım dedim.

Hislerim ve duygularım bir kez daha doğru çıktı. Bir kez daha haklı çıktım. Bir kez daha bildim. Bir kez daha yanılmadım.

Parti falan tutmam. Hiç bir partide üyeliğim yoktur. Mesleğim icabı hangi parti olursa olsun benim arkadaşımdır dostumdur.

Ama görünen bir şey var. Arada bir fark var. Arada bir fazlalık var. Arada bir sevgi, bir bağ, bir aşk, bir istek var.

Görünen o ki AK Parti’de bunların hepsi var. AK Parti bunu nasıl başarıyor? AK Parti bu kadar insanı kendisine nasıl aşık ediyor?

Bütün bunları düşünürsek AK Parti banko kazanır diyen birisiyim. 22 yıl önce ceketini koysan AK Parti kazanır diyen bizlerdik. 22 yıl önce boş gezen biri bile ceketini koysa kazanır diyen bizler değil miydik?

O günden bugüne Erdoğan sevgisi devam ediyor. Örf ve adetlerimize göre bükemediğin bileği öpeceksin diye bir laf vardır.

Hala mazeret bulmanın bir anlamı yok. Biz nerede hata yapıyoruz diyerek onu bulmanız lazım.

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ben bırakıyorum demedikten sonra bu ismi kimse yıkamaz diye bir kez daha söylüyorum.

Hala didinenler olacak. Hala vıdı vıdı edenler olacak. Hala şöyleydi böyleydi diyenler olacak. Hala kabullenemeyenler olacak. Hala muhalefet edenler olacak. Hala ileri geri konuşanlar olacak. Hala kızanlar olacak. Hala ateş püskürenler olacak. Hala 5 sene sonra görüşürüz diyenler olacak. Hala Türkiye’nin halini görmüyor musunuz diyenler olacak. İyi görüyorlar da bu adam hala niye kazanıyor nasıl kazanıyor diyenler olmayacak mı?

Bırakalım bunları… Bu Erdoğan sevgisi nasıl oluyor? Bu adam gibi adam nasıl kazanıyor diye bakalım. Bu halk bu adamı niye bu kadar seviyor diye bakalım. Bu adam ne diyor?

Bizde güven ve itibar var diyor. Biz AK Partiyiz. Bizim 1.ci felsefemiz güven ve itibar diyor. Biz bunu uyguluyoruz diyor.

Bu adam güveni veriyor. İtibar ediyor ve 22 senedir tulum sıyırıyor. Aha da 1 gün önce yine tulum sıyırdı.

Bu saatten sonra kim kazanırsa kazansın beni ilgilendirmez. Bizim yaşımız aldı başını gidiyor. Bundan sonraki nesiller için ne yapılır ona bakalım. Toprak bizimdir, bayrak bizimdir, vatan bizimdir, Türkiye bizimdir.

Gelin size bir öneri sunayım.

Türkiye’de bulunan tüm siyasi partiler bir araya gelsinler. Hep birlikte dünyaya karşı birlik ve beraberlik içinde olalım. Tek vücut olalım. Vatanımıza sahip çıkalım.

Hep birlikte SÜPER bir DEVLET, süper bir TÜRKİYE kuralım.

Var mısınız? Buna da karşı gelirsiniz. O zaman hep kaybedersiniz.

AK Parti bir kez daha kazandı. Vatanımız için hayırlı olsun.

Esenkalın…   

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 29.09.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız