ASAYİŞ VE TRAFİĞİN KRALI İBRAHİM ERGÜDER

  • 27.09.2023 10:04

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne atandığından bu yana asayişin ve trafiğin kralı İbrahim Ergüder oldu.

Düzce’de asayiş ve trafik yoluna girmeye başladı. Düzce’nin yeni İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder göreve gelir gelmez işe hızlı başladı.

İlk etapta halkın huzur ve güvenliği için devamlı şekilde denetim ve kontrollere başlayan emniyet ekipleri, haftası geçmeden yeni operasyonlara imza atıyor.

Özellikle vukuatların çok yaşandığı bölgelerde kendilerini hissettiren ekipler, gece gündüz denetimlere devam ediyorlar.

Vukuatların önüne geçmek için kimseye fırsat vermeyen emniyet ekipleri, Düzceli vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyorlar.

Özellikle gece kartalları şüpheli araçları ve kişileri tespit etmekte başarı sağlarken, yunus ekipleri her olay karşısında anında olay yerinde oluyorlar.

Düzce Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı tüm birimler tüm güçlerini ortaya koyarak Düzce’de asayiş olaylarını azalttılar.

Uyuşturucuya savaş açan ekipler, Müdür İbrahim Ergüder’in çabaları ile bu olaylara daha fazla ağırlık verdiler.

Diğer yandan şehir içinde ve çevre bölgelerde yaşanan motosiklet kazaları karşısında müdür Ergüder çareyi her gün yaptıkları denetimler ile bitirmeye çalışıyor.

Düzce’nin neresine giderseniz gidiniz yunus ekipleri başta olmak üzere her noktada denetim ve kontroller var.

Kaskı olmayan, ehliyeti olmayan, plakası olmayanlara cezai işlem uygulanırken ters şeritten gidenlere de uyarılarda bulunuluyor.

Bu sıralar motosiklet kullananlar motosikletlerine binmeye korkar oldular. Çünkü trafik ekiplerinin nereden ve ne zaman çıkacakları belli olmuyor.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne tayin olduktan sonra işe hızlı başlayan Müdür İbrahim Ergüder, Düzce’de hem asayişi hem de trafiği rahatlatmaya çalışıyor.

Son aldığım bilgilere göre İbrahim Ergüder’in üniversite bölgesinde esnafları tek tek gezerek sorunları hakkında bilgi aldığı ve halkın arasına katıldığı için takdir topladığını gördüm.

Büyüklük ve kibirli bir yapısı olmayan Ergüder’in halkın adamı olarak tanınması bir Düzceli olarak beni memnun etti.  

Daha önce Adıyaman’da görev yapan Ergüder, burada başarılı hizmetlerinden dolayı halk tarafından sevilen bir bürokrat adamı olduğunu öğrendim.

Düzceliler tarafından kısa zamanda takdir toplayan Ergüder, Düzceliler’den tam puan alırken, hizmetlerinin aynı şekilde devam etmesi bekleniyor.

Düzceli bazı vatandaşlar Ergüder için Düzce’nin havasına ve Düzce’ye ayak uydurur diye korkarken, bazı vatandaşlar ise Ergüder’in aynı disiplin ve aynı kurallar çerçevesinde çalışmasını bekliyorlar.

Düzce’ye gelen emniyet müdürleri arasında isminden kısa sürede söz ettiren Ergüder’in bundan sonra daha ne gibi çalışmalara imza atacağı merakla bekleniyor.

Hatay’ın Yayladağ ilçesinden olan Ergüder’i emniyet teşkilatı kısa zamanda kendi bünyesine alarak Türkiye’de huzur ve barış hizmetlerini artırmaya devam ediyor.

Düzce olarak böyle bir emniyet mensubunun Düzce’ye atanmasından dolayı memnun olurken, Ergüder’e çalışmalarında ve yaşantısında başarılar dilerim.

Düzce Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve teşkilatının bundan sonraki çalışmaları hakkında aralıklarla yazı yazmaya devam edeceğim.

Esenkalın…  

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız