Yatırımcıların ve vatandaşların beklentisi

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda yerinden bir dakika söz aldı.

16.02.2022 - 09:56
Güncelleme 16.02.2022 - 10:15
Haber Merkezi

Nüfus yoğunluğunu ve göçü engelleyen, yatırımcının büyük şehirlerden diğer illere geçmesini sağlayan teşviklerin devam etmesi ile alakalı olarak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ile de bizzat görüşme yapan MHP Milletvekili Yılmaz TBMM Genel Kurulu’nda yapmış olduğu konuşmada şunları kaydetti: “2013 yılında uygulamaya giren, 51 ilde uygulanan sigorta primlerine yüzde altı oranında indirim getiren teşvik süresi 2021 yılı başında Sayın Cumhurbaşkanın kararıyla 31.12.2021 tarihine kadar uzatıldı.

Büyükşehirde kalabalıklaşan nüfus yoğunluğunu ve göçü engelleyen, yatırımcının büyük şehirlerden diğer illere geçmesini sağlayan teşviklerin devam etmesi 51 şehirde yaşayan vatandaşlarımız ve yatırımcılarımız için hayati öneme haizdir. 51 ilde teşvik uygulamasının bu yıl ve önümüzdeki yıl da devam etmesi bu illerde bulunan yatırımcılarımızın ve vatandaşlarımızın beklentisidir.”


Editör: Ç. Diger
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız