Okuyucu Yorumları

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (100)

 • m
  m
  30.03.2023 21:50
  Aktaş “Tamamen etik dışı olan bu durumu kınıyoruz” dedi

  Düzce postasında böyle bir habere yer verdiğiniz için teşekkürler. Belediye çalışanları mesailerinde parti çalışmalarına katılmamalı belediye imkanları particiler için kullanılmamalıdır.

 • Düzceli
  Düzceli
  30.03.2023 15:47
  Bazen yıkmak gerekir!

  Eğer şehir merkezi dısına kültür merkezi yapılıp gerekli saatlerde yeterli otobüs hizmeti saglanmıyorsa tabii vatandaş şikayet eder.Aracı olmayan halk hatta ögrenci karda,yağmurda, karanlıkta ne yapsın ? Dağ başından farksız, taksi durağı bile yok Dostlar alısveriste görsün mantıgıyla iş yapilirsa sadece elitler faydalanır.Halk şikayet edince beğenmedi olur.

 • KAMİL
  KAMİL
  30.03.2023 11:54
  Erdoğan zam Temmuz'da dedi

  HABER BAŞLIĞI OLMAMIŞ.

 • Gölyakalı
  Gölyakalı
  30.03.2023 10:21
  Nisan ayından itibaren tüm abonelere indirim

  Her şey seçime göre ayar yapılıyor kış çıkarken elektrik ve dogal gaz kullanımı azalırken indirim yapılıyor muhtemelen 6 ay sonra iki katı zam yapılarak millete ödetilecek herkes,n takip etmesini istiyorum.

 • Mehmet Y.
  Mehmet Y.
  29.03.2023 20:52
  Hizmet etmeye devam etmek istiyor

  Özcan Budak Müdürümüz uzun yıllar Düzce'de görev yaptı birçok hizmeti var zaten vekil gibi çalıştı yıllarca şelale göl yolları kardüz rafting topuk Efteni TV tanıtımları daha birçok eseri var yaptıkları daha da fazla yapacaklarının teminatı bence. Birçok projesi vardır daha Düzceye yapacak üstelik Düzceyi köy köy tanıyor biliyor herkesle arası iyi olan çalışkan ve dürüst adam Allah yolunu açık etsin

 • m
  m
  29.03.2023 18:38
  Hizmet etmeye devam etmek istiyor

  Görevdeyken de bir iş yapmamıştı şimdi de M.V. olmak mı istiyor, bıraksın artık düzcenin yakasını

 • Kızı Ayşenur
  Kızı Ayşenur
  29.03.2023 18:11
  Gecikmiş mektup...

  Babacığıma yetişen olmadı. 2 saat direndi canım babam rabbim şehitliğini kabul etsin

 • Cevher
  Cevher
  29.03.2023 18:01
  Omurga herkeste dik durmuyor

  Tebrik ederim, çok güzel bir konuyu kaleme almışsınız. Şahsen Düzce de yıllarca Ak parti ile yoluna devam edenlerin bir anda farklı partiden aday adayı olmalarına ancak böyle bir yazı ile cevap verilebilirdi.

 • İlkay Serinsu
  İlkay Serinsu
  28.03.2023 07:10
  Çanakkale geçilmez!

  14 Mayıs seçimlerini ben aynen Çanakkaledeki gibi Kurtuluş Savaşına benzetiyorum. FETÖ, YPG, PYD, HDP, Batı, PKK, ABD ve destekçilerini ilkönce sandığa gömmek, sonra da ülkeden kovmak lazım. Böyleleri yüzünden güzel ülkeme yazık oluyor.

 • MEHMET YAVUZ
  MEHMET YAVUZ
  27.03.2023 16:02
  2 gümüş 1 bronz madalya kazandı

  Tebrikler. Başarılarının devamını dilerim.

 • Süleyman Toptaş
  Süleyman Toptaş
  27.03.2023 07:35
  Çanakkale geçilmez!

  İslam için, Tevhid için, Osmanlı için, Türkiye için ve yer yüzündeki tüm müslümanların huzur ve sükunu için savaşanlara, canından geçenlere, savaşıp hayatta kalanlara, savaşamayıp savaşmayı içinden geçirenlere, dua edenlere, dualarından mahrum bırakmayanlara, yardım edenlere, eserleriyle ve şiirleriyle destanlar yazanlara SONSUZ TEŞEKKÜRLER İLETİYORUM. İyi ki sizinle aynı yoldayız. Umarım bütün savaşları TÜRKİYE ve Kardeş Ülkelerimiz kazanır Sizi özlemle anıyoruz

 • Onur Bulam
  Onur Bulam
  27.03.2023 07:31
  Çanakkale geçilmez!

  Ne güzel söylemiş merhum milli şairimiz: Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak; Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır, parlayacak; O benimdir, o benim milletimindir ancak. Çatma, kurban olayım çehreni ey nazlı hilâl! Kahraman ırkıma bir gül... ne bu şiddet bu celâl? Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helâl, Hakkıdır, Hakk’a tapan, milletimin istiklâl.

 • Hasan Özdemir
  Hasan Özdemir
  27.03.2023 07:29
  Çanakkale geçilmez!

  Hocam yazınızı okurken bile tüylerim diken diken oldu ve çok duygulandım. Allah bize, bu Anadolu topraklarına bir daha böyle feci savaşlar yaşatmasın diye dua ediyorum. Allah vatanını seven o güzel kadın, erkek, çocuk şehitlerimizin mekânlarını cennet etsin. İyi ki yaşıyoruz, iyi ki düşmanlarımızı yendik. Allah'ım ne şanslıyız biz ya! Ne güzel şehitlerimiz ve vatanımız varmış, yoksa yok olur giderdik.

 • Veli Akarsoy
  Veli Akarsoy
  27.03.2023 07:26
  Çanakkale geçilmez!

  İşte bu vatan böyle zorluklarla kazanıldı ki biz burada savaşsız bir şekilde huzur içinde yaşayalım diye. Allah'a sonsuz şükürler olsun ki Çanakkale Savaşı'nı ve diğer savaşları kazandık. Allah şehitlerimizden bin kere razı olsun.

 • Zeynel Kurtbasan
  Zeynel Kurtbasan
  27.03.2023 07:23
  Çanakkale geçilmez!

  Hocam, o gün Çanakkale'de Seyit Onbaşı sadece bir mermi taşımadı, bir milletin kaderini taşıdı sırtında. O ne güzel bir askerdi!!!

 • Berkay Kandemir
  Berkay Kandemir
  27.03.2023 07:21
  Çanakkale geçilmez!

  108 sene önce Cumhuriyetimizin ilel ebed var olması için ve Bayrağı için, dini için, kimliği için, toprağı için, insanı için savaşan BÜTÜN ŞEHİTLERİMİZİ MİNNETLE, ŞÜKRANLA YAD EDİYORUZ. ALLAH RAHMET EYLESİN HEPSİNE.

 • Cengiz Kartaltepe
  Cengiz Kartaltepe
  27.03.2023 07:18
  Çanakkale geçilmez!

  Ezan oldum dinmedim, Bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim, adım Müslüman, soyadım Türk benim. Şehit olan tüm askerlerimizi ve komutanlarımızı saygıyla anıyoruz, Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun, nurlar içinde yatsınlar. Hepsinden Allah razı olsun. Biz hâlâ bu toprakların üstünde yaşıyorsak onların sayesinde.

 • Aslı Kocabay
  Aslı Kocabay
  27.03.2023 07:02
  Çanakkale geçilmez!

  Unutmayın güçlü tüfeklerimiz, güçlü toplarımız olmasa bile bizim kahraman askerlerimiz ve kahraman halkımız var. İyi ki bu toprakların evladıyız!

 • Mert Dalamanlı
  Mert Dalamanlı
  27.03.2023 06:51
  Çanakkale geçilmez!

  Hani bir söz vardır ya: Can verilen topraklardan asla vazgeçilmez. Dünya o gün bir kahraman ordu seyretti ve tabii o orduyu yöneten kahraman bir komutan seyretti. Mustafa Kemal Atatürk. Çanakkale'de büyük başarılar elde eden komutanımıza, komutanlarımıza, zafer kazanan asker ve sivil vatandaşlarımıza, dünyanın dört bir yanından gelen ve canından geçen şehitlerimize buradan yorumumla şükranlarımı sunuyorum. Yüce Rabbim rahmet eylesin. Ne güzel yazmışsınız: Biz, kökü mazide olan bir milletiz.

 • Raşit Ahıskalı
  Raşit Ahıskalı
  27.03.2023 06:41
  Çanakkale geçilmez!

  Dedelerimiz, şehit ve gazilerimiz 108 sene önce bizlere nasıl da güzel VATANIMIZI bırakmış saygıdeğer hocam! Onlara sonsuz minnet borcumuz var. Bütün duyguları bir arada yaşıyoruz: acı, gözyaşı, dua.... ama aynı zamanda Çanakkale zaferi sebebiyle müthiş bir gurur, sevinç... her bir zerremle, her seferinde kalbimin en derin yerinden, en samimi ve en coşkulu bir şekilde rahmet okuyorum şehitlerimize, asker ve komutanlarımıza. İyi ki savunmuşlar bu güzelim Vatanı. Onlar olmasaydı halimiz ne olurdu!

 • Ruşen Alioğlu
  Ruşen Alioğlu
  27.03.2023 06:36
  Çanakkale geçilmez!

  Evet, aynen öyle. Bu millet Çanakkale’de 7 düvel dünyanın kaç bucak olduğunu ve Türk milletiyle, Cumhuriyet ile, Osmanlı torunları ile başa çıkılamayacağını gösterdi ve onlara "DUR!" diyerek bağımsızlığını pekiştirdi. Topraklarımızın tek karışına göz dikenin gözünü oyar, şanlı al kırmızı Bayrağımıza uzanan elleri kırar, değerlerimize dil uzatanların dilini koparırız. ÇANAKKALE GEÇİLMEZ. Çanakkale savaşında ölen komutanlarımız ve cesur askerlerimize ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANLARI CENNET OLSUN.

 • Mehmet Ergün
  Mehmet Ergün
  27.03.2023 06:30
  Çanakkale geçilmez!

  Sizin de yazdığınız gibi, inşallah milletimiz ÇANAKKALE RUHU ile hareket edecek önümüzdeki seçimlerde de. Masada görünmese bile şimdiden özerklik sözünü aldığı HDP ve destekçilerine bu necib milletimiz fırsat vermeyecek ve şehitlerimiz mezarlarda rahat uyuyacaklardır inşallah. EZAN DİNMEZ, BAYRAK İNMEZ ,ŞEHİTLER ÖLMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ.

 • Kadir CAN
  Kadir CAN
  25.03.2023 18:05
  Liste 11 Nisan'da kamuoyuna açıklanacak

  Semih Kıbrıs olmalıydı Semih abiye saygılar

 • Zeyneb
  Zeyneb
  24.03.2023 12:05
  Her yeni eskir

  Kalpler ,,Ancak ALLAH'I Anarak( tefekkür ederek zikrederek ) Tatmin Olur .Amenna Saddagna ALLAH'IM bizi Sensiz Birakma

 • Sonradan Düzceli
  Sonradan Düzceli
  24.03.2023 11:53
  Komiksin Yunuz

  Birkere Yunuz değil Yunustur o Yunus. Yazında gördüğüm kadarıyla baya maneviyatçısın. Hadi ayetler, hadisler falanda. O kadar belediye şirketinde makamın var. Yani belediye maaşlısısın. Yani daha açık tabirle tüyü bitmemiş yetimin parası ile maaş alıyorsun her makamın için alıyorsan önce nasıl bir vebal altında olduğunu gör. Düzce'de seni hiç bir yerde görmüşlüğüm yok. O aldığın 3-4 raklamlı paranın hakkını versende sonra köşelerde Düzceyle ilgili ahkamlar kessen daha iyi olmaz mı?

 • mehmet
  mehmet
  24.03.2023 11:25
  Mehmet Keleş

  5 ilçede ak partinin kayıplarına mhp'nin aldığı belediye başkan isimlerine bakarsan bu siyaset tutmuş mu tutmamış mı anlaşılır. başka partinin kimi aday gösterdiği değil ak partinin kimi aday göstereceği önemli. bence ona odaklanın ak partiye daha faydalı olur.

 • Hediye daştan
  Hediye daştan
  21.03.2023 21:49
  Hikmet Dursun Deva Partisinden aday adayı oldu

  Hikmet dursun gayet başarılı akıllı ahlaklı bir esastır başarılı bir karar olmuş hayırlı uğurlu olsun başarılarının devamını dilerim duzcemize iyi gelecegine inanıyor ve destekliyorum

 • Yalka
  Yalka
  17.03.2023 14:39
  "Tayyip Erdoğan aşığıyım, onunla çalışmak istiyorum"

  Yani senin fikrin hür vicdanın hur olmadıktan sonra daha çok kul hakkına girersin.Demek ki neymiş hizmet derken millet değil birilerinin hizmeti için seçilmek istiyormuş.

 • MEHMET YAVUZ
  MEHMET YAVUZ
  15.03.2023 13:01
  15 MART 2023 ÇARŞAMBA E-GAZETE

  Gazete çok güzel de birde basım kaliteli olsa iyi olacak.

 • MEHMET YAVUZ
  MEHMET YAVUZ
  15.03.2023 12:58
  Anadolu Otoyolu'nda sis etkili oluyor

  Dikkatli olmak lazım.

 • Tevhide
  Tevhide
  15.03.2023 12:54
  Günde 75 konteyner üretiliyor

  Güzel

 • İrem
  İrem
  15.03.2023 12:53
  İstanbul Caddesi'nde kaza

  Çok geçmiş olsun

 • Tevhide
  Tevhide
  15.03.2023 12:52
  İstanbul Caddesi'nde kaza

  Büyük geçmiş olsun

 • Tevhide
  Tevhide
  15.03.2023 12:50
  Togg'un fiyatı belli oldu

  Uygun olsaydı alırdık belki.

 • İrem
  İrem
  15.03.2023 12:49
  Togg'un fiyatı belli oldu

  Çok güzel. Bende istiyorum ama hayal gibi.

 • MEHMET YAVUZ
  MEHMET YAVUZ
  15.03.2023 12:46
  Afet Yönetim Müdürü eleştiriler için konuştu

  Depremlerde ortaya çıkan enerjiyi hiçbir yapay unsurun tetiklemesinin mümkün değil, saçma sapan bir komplo teori atarak vatandaşların kafasını karıştırmanın ne anlamı var.

 • MEHMET YAVUZ
  MEHMET YAVUZ
  15.03.2023 12:42
  Afet Yönetim Müdürü eleştiriler için konuştu

  Çok doğru

 • İrem
  İrem
  15.03.2023 12:27
  Düzce'de kaçak tütün operasyonu

  Yasa dışı ticarete hayır.

 • Tevhide
  Tevhide
  15.03.2023 12:23
  Düzce'de kaçak tütün operasyonu

  Göz açtırmayın zehir tacirlerine.

 • İrem
  İrem
  15.03.2023 12:22
  İlk yardım eğitimini tamamladılar

  Toplumda ilkyardım bilincinin geliştirilmesi çok önemli.

 • Tevhide
  Tevhide
  15.03.2023 12:21
  İlk yardım eğitimini tamamladılar

  Belediyeyi kutluyorum

 • MEHMET YAVUZ
  MEHMET YAVUZ
  15.03.2023 12:20
  İlk yardım eğitimini tamamladılar

  herkesin alması gereken bir kurs

 • Rıfat Yaman
  Rıfat Yaman
  12.03.2023 13:00
  İbrahim Kaki Kazada Yaralandı

  Reisin şımarık, hırsız danışmanlarından biri. Umarım ders almıştır bu kazadan.

 • Misafir Öğretmen
  Misafir Öğretmen
  11.03.2023 23:29
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  Amerika'da bir dönem başkanlık yapan Barack Obama'nın sosyal medya ekibi Türkiye'de imiş. Bu şu demek değil midir bilmiyorum sadece merak ediyorum: ACABA ABD SEÇİMLERE MÜDAHELE PEŞİNE Mİ DÜŞTÜ? Planı ne? Çok tedirginim ben bu konuda.

 • Hasan Urfa'lı
  Hasan Urfa'lı
  11.03.2023 23:23
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  Şayet parlamenter sistem gelirse benim gözlemlerin şu olacaktır saygıdeğer hocam: Deprem bölgesindeki yeni yapılan/yapılacak olan konutların inşaası duracak. TOKİ'nin dar gelirlilere yönelik ucuz konut çekilişleri iptal edilecek. İstanbul havaalanı Almanların isteği ile devre dışı bırakılacak, PKK azacak her gün şehit haberleri gelecek gaz yok diye Karadeniz gazı çalışmaları durdurulacak, Libya ve Suriye'den, Somali'den, Karabağ'dan, Bosna'dan, Kıbrıs'tan ve s. askerlerimiz maalesef çekilecek.

 • Şahin Türeli
  Şahin Türeli
  11.03.2023 23:19
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  Hepimiz çok büyük travma yaşadık ve yaşıyoruz depremler sonucunda. Çok acı yaşadık ve yaşıyoruz. Millete hizmet etmek, proje üretmek kolay değil. Profesyonel olmak lazım bu konuda. Ve hepimiz dayanışma içinde olmamız lazım. Başka seçeneğimiz yok. Bir çok kamu görevlisi, güvenlik güçleri burada, herkes canla başla çalışıyor. Çok şükür insanlarımız nice ağır krizlerden çıktı, bu krizden de başarıyla çıkmasını biliriz.

 • Zafer Eryılmaz
  Zafer Eryılmaz
  11.03.2023 23:15
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  Ben de hocam bir Türk olarak Hüda-Par'ı da Cumhur İttifakı'nda görmeyi çok isterim. Müslüman Kürt kardeşlerimizle beraber yürümek hepimiz için, ülkenin kalkınması ve selameti için çok güzel olurdu. Özelikle şunu iyi bilmeliler ilk defa oy verecek olanlar: Cumhur İttifakı'nın karşısında duranlara, geçmişte yaptıklarıyla veya yapamadıklarıyla İslam'a karşı yürüttükleri düşmanlıklarını ayan beyan ortaya koyanlara, bu ülkeye bunu yaşatan kişilere bir daha güvenilir mi, lütfen çok iyi düşünsünler?

 • RESUL AKTOLGA
  RESUL AKTOLGA
  11.03.2023 23:06
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  SEÇİM KAMPANYALARI ÇOK ÖNEMLİ HOCAM. SEÇİMİ KAZANDIRACAK OLAN, SEÇİM KAMPANYALARI VE VERİLECEK SÖZLERİN TUTULMASI İNANDIRICILIĞI OLACAKTIR. BEŞERİ VE VİCDANİ İLETİŞİM SEÇMENİN OYUNUN RENGİ OLACAKTIR. BİREBİR VATANDAŞLA İLGİLENİLMELİ, VATANDAŞA TEMAS EDİLMELİ, MİLLETİN SESİ OLMAK VE VATANDAŞA DOKUNMAK LAZIM BU SÜREÇTE. VATANDAŞI İYİ BİR ŞEKİLDE VE ETKİLİ DİNLEMEK ÇOK ÖNEMLİ BU KAMPANYA SÜRECİNDE. HER SİYASİ GÖRÜŞTEN İNSANLAR VARDIR ÖZELLİKLE DEPREM BÖLGELERİNDE, SORUMLULUK BÜYÜK.

 • Emre SAYGIN
  Emre SAYGIN
  11.03.2023 23:00
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  Sefer bizden Zafer Allah'tan'dır hocam. Bu aziz millet algıya, yalana,i ftiraya hiçbir zaman pabuç bırakmaz. Siyasi geçmiş hafızası ve devlet millet sevgisi çok derindir. Vatan sevgisi imandandır. Son evladına kına yakarak Vatan için geri dönmemek üzere cepheye gönderen ANALARIN ülkesidir TÜRKİYE!

 • Mahmut Derin
  Mahmut Derin
  11.03.2023 22:56
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  Saygıdeğer hocam ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır. Harici irade doğrultusunda malum ittifak başa gelirse PKK coşacak, FETÖ uçacak, IMF gelecek, ABD ve Israil yanlısı askerler ön plana çıkartılarak DARBE dönemleri yeniden gelecek, yatırımlar duracak, İHA SİHA tarih olacak, Petrol Doğalgaz kuytuları kapatılacak, özerklik normalleştirilmeye çalışılacak. Ve tabi ki İslam ve Müslüman düşmanlığı zirve yapacak. Ülkeyi çok kısa sürede darma duman edecekler.

 • Sultan Ürek
  Sultan Ürek
  11.03.2023 22:52
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  Sayın cumhurbaşkanımız merhametli adam. Erdoğan'ın derdi millet,vatan ve mazlumlardır., sanayi savunmamızda ilerlemektir. Onun boş işlerle uğraşacak vakti yok. Proje ve plan hayata geçiriyor devletin bekası için. Halkımız onun değerini bilmeli, geç kalmak olmaz. Gün gelir öyle bir yönetim gelir ki bu ülkeye inanın nefes alamayız, bu rahatlığı bulamayız. O zaman da Erdoğan'ı mumla ararız. Dış projelere, harici iradeye, koltuk sevdalılarına kanmayalım.

 • Fatih Kurudere
  Fatih Kurudere
  11.03.2023 22:48
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  Rabbim bunlara fırsat vermesin gavur nasıl birleşiyorsa müslümanlar da bunlara karşı öyle birleşmeli. Bize birlik nasip et Ya Rab! Baksanıza Edirne'de hapiste yatan terörist eşbaşkana. Malum terörist muhalefet ittifakına açıkça "Ben olmadan bir hiçsiniz diyor. Benim oylarımla 2 belediyeyi aldınız diyor. Bana muhtaçsınız diyor." Bunlar bu kadar tehdit ediyorlarsa kaybettiklerini anlamışlar diyorum. Son çırpınışları bunlar. Allah'ım sen devletimize, milletimize güç kuvvet ver!

 • Nusret Sevilen
  Nusret Sevilen
  11.03.2023 22:39
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  eVET, HARİCİ İRADE VE fetö. iŞİN İÇİNDE FETÖ DE VAR. İşin içinde ABD ve FETÖ'nün olmadığını düşünmek aptallık olur zira fitne çıkarmakta, ülke satmakta, bölüp yabancılara satmak hususunda bir numaralar. Bunlar şanlı Türk Bayrağından başka her bayrağa saygı duyarlar, onları kalbinde taşırlar. Allah korusun ülkemiz bunlara teslim edilmesi durumunda yaşanacak kaos, yağma vb. tahmin bile edilemez

 • Çetin AK
  Çetin AK
  11.03.2023 22:34
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  İnsanların kalbini değiştiremezsiniz, huylu huyundan vazgeçmez, bir insan yedisinde ne ise yetmişinde de o olur. Yani dereyi geçene kadar ayıya dayı derler, seçimi kazanana kadar camiden cemevlerine dolaş dolaş gezerler, hedeflerine ulaştıklarında insanlara, özellikle dindar kesimlere parmak sallarlar. Herkes uyanık olsun iş işten geçtikten sonra dönüşü de olmaz bu işin, o eski kriz günlerine ve olmayan demokrasiye geri döneriz haberiniz olsun.

 • Bahattin Altuntaş
  Bahattin Altuntaş
  11.03.2023 22:29
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  Ben de buradan yazdıklarınıza destek olarak diyorum ki "Kenetlenin Cumhur İttifaki, kenetlenin Vatan sevdalıları, kenetlenin Devletimizin bekasını isteyen gerçek mücahitler." Haricî iradeye, harici iradeyle yönetmek isteyenlere 14 MAYIS GÜNÜ BU FIRSATI VERMEYİN, LÜTFEN.!

 • Vasip Hüdaverdi
  Vasip Hüdaverdi
  11.03.2023 22:25
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  Malum masa kurmayları bir gelsin iktidara o zaman görürsünüz savcı hakim polis asker öğretmen kim varsa komple yer değiştirme, görevlerine son verme ve s., hatta korkarım başörtü takanları bile yavaş yavaş başörtülerini açmaya zorlayacaklar gibi geliyor bana. Bunlar köprüden geçene kadar ayıya dayı derler seçim zamanı her gün cuma namazı kılarlar öyle yetenekleri var bunların sonra masalardan kalkmazlar, millete verdikleri sözleri unuturlar. Bekleyeceğiz göreceğiz, hele bir seçim gelsin.

 • Orhan Otyemez
  Orhan Otyemez
  11.03.2023 22:20
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  Bu 6'lı ittifak aynen yazmış olduğunuz gibi ABD menşeli bir proje. Hatta orada terör partisi bile masa altında vardır, her ne kadar ismen olmasa bile. Baksanıza aday çıkarmaktan vazgeçtiler ve muhalefeti destekleyeceklerinin zeminini şimdiden hazırlıyorlar. Dolayısıyla bunların tamamı malum terör partisi çizgisi üzerine kurulmuş, bir nevi halkı kandırma partileri görünümündeler. Sanırım Türkiye’yi ele geçirdikleri gün maskeli balo bitmiş olacak ve emellerine ulaşmış olacaklar. Uyan Türkiye'm.

 • Mesut Ilıcalı
  Mesut Ilıcalı
  11.03.2023 22:15
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  Çok haklısınız hocam. 2001 yılında Ahmet Necdet Sezer anayasa kitapçığını merhum başbakan Bülent Ecevit'e fırlatmış, sonra neler olmuştu neler ve bu ekonomik krizi millet olarak çekmiştik. Yıkıcılığı çok büyük bir ekonomik krizdi o dönem. Şayet 14 Mayıs gecesi muhalefet adayları Devletin tepesine gelir de basit meselede bile kavga ederlerse bu ülkeyi neler bekliyor iyi düşünmek lazım.

 • Teoman
  Teoman
  11.03.2023 12:48
  Borç paranın iadesi davası, borç verilen para nasıl iade alınır?

  15 bin tl borç aldım odedim bir kısmını 9 bin tl borcum kaldı 3 ay sonra vereceğimi soykedim kabul etmedi mahkemeye verdi internetten havale olarak gönderdi ve açıklama kısmına borç olarak bildirmedi sonuç ne olur

 • hacı
  hacı
  11.03.2023 12:30
  Üniversite öğrencisinin yürek burkan hikayesi

  vefat eden birinin ardından burdan kaçtı orda kurtulamadı tarzı ifadeler hiç hoş olmamış bunu haber bile yapmayın. ayıp.

 • MEHMET YAVUZ
  MEHMET YAVUZ
  11.03.2023 12:06
  Düzce’de hasar tespit masası kuruldu

  Valilikten güzel bir çalışma

 • MEHMET YAVUZ
  MEHMET YAVUZ
  11.03.2023 12:05
  Düzce Belediyesi’nden bahar bakımı

  Kolay gelsin

 • Sadik Akbal
  Sadik Akbal
  10.03.2023 10:09
  3.790,56 m2 yüzölçümlü arsa satılacak

  Haçize düşmüş bi evi almak hainlik tir ev sahibi alması için yardım edili müslümanin malı müslümana haramdır

 • Düzce'li..
  Düzce'li..
  9.03.2023 19:28
  Can derdinde olanların varlığına aldırmadan ikbal peşine düşenler!

  Sayın erbay herkes 21 günde unutanlardan değil.. Akp genel başkanı Papaya gittiler diye konuşurken, kendisi ailece gidip, Aynı ABD başkanı gibi, Eşi, Damadı, Kızı ile fotoğraf verdi, peşinden İngiltere kraliçesine, devamında Musevi cemaatine, " ama Onlar ılımlıymış ".. Hadi onlara ziyaretler, politik diyelim ya.. Osmanlının önüne SEVR i yazıp koyan kuruluşa niye gidilir ki.. en sonunda ise Cahat Ham Houseye tam kadro ziyaret.. Bunların hepsi bir seçim öncesi..

 • dd
  dd
  8.03.2023 16:03
  GÜNÜN KİŞİSİ: Yrd. Doç. Ömer Sivrikaya

  Depremzede öğrencisi ile dalga geçen öğretim üyesi.

 • MEHMET YAVUZ
  MEHMET YAVUZ
  7.03.2023 12:15
  Yola düşen çuval trafiği karıştırdı

  GEÇMİŞ OLSUN

 • M. ŞEREF KISACIK
  M. ŞEREF KISACIK
  6.03.2023 21:05
  Komşuları birbirine düşüren deprem çıkmazı

  Umarım yararlı olmuştur.

 • MEHMET YAVUZ
  MEHMET YAVUZ
  6.03.2023 12:22
  Deprem oluşturabilecek fay sayısı 500'ü geçti

  ALLAH YARDIMCIMIZ 0LSUN

 • MEHMET YAVUZ
  MEHMET YAVUZ
  6.03.2023 10:49
  06.03.2023 PAZARTESİ E-GAZETE

  SÜPER OLMUŞ. EMEĞİNİZE SAĞLIK.

 • MEHMET YAVUZ
  MEHMET YAVUZ
  6.03.2023 10:44
  Düzce'de bir kişi evinde ölü bulundu

  ALLAH RAHMET ETSİN

 • Nadir Kurtalan
  Nadir Kurtalan
  5.03.2023 21:44
  Otoriter ve totaliter despotizmin en etkin zulüm dilimi; 28 Şubat!!!!

  Bir öğretmen abimiz vardı ve o yıllarda namaz kıldığı için soruşturma geçirmişti. Okullarına derse gelen Batı Çalışma Grubu (BÇG)'dan bir yüzbaşı öğretmen abimizi fişledi, her türlü psikolojik baskıya maruz bıraktı. Çok kötü günlerdi o günler. Allah bir daha o günleri yaşatmasın. Merhum Erbakan hoca çok direndi darbecilere karşı. Çok emeği var bu günlere gelmemizde. Mekanı Cennet olsun.

 • Tacettin Sarkamış
  Tacettin Sarkamış
  5.03.2023 21:11
  Otoriter ve totaliter despotizmin en etkin zulüm dilimi; 28 Şubat!!!!

  Yazınız yakın tarihimizi çok güzel yansıtmış Celal hocam. O zamanlar kapkaranlık dönemde safsatalarla faşizmin yanında duranlar şimdilerde günah çıkartıyorlar ne yazık ki. Ama bu günah çıkmaz. Seçimi kazanmış bir milletvekilini sırf başörtüsünden dolayı meclisten kovmak, okulu kazanmış öğrenciyi başörtüsü sebebiyle okuldan kovmak, işi hak etmiş çalışanı işten kovmak, hastayı hastaneden kovmak.... devlete çöreklenmiş devletsizlerin işiydi. O zamana direnen yiğit bacılar ve kardeşlere minnettarız.

 • Zülfikar Çakır
  Zülfikar Çakır
  5.03.2023 21:04
  Otoriter ve totaliter despotizmin en etkin zulüm dilimi; 28 Şubat!!!!

  Hocam gençliğimiz 90 sonrasına denk geliyor ve bu anlattığınız bütün olaylara tanık olmak çok farklı bir duygu. Film şeridi gibi gözümün önünden geçti.

 • Ahmet Yağız Aslantepe
  Ahmet Yağız Aslantepe
  5.03.2023 20:57
  Otoriter ve totaliter despotizmin en etkin zulüm dilimi; 28 Şubat!!!!

  Tek solukta okudum hocam yazınızı. Bu ülke neler yaşamız içim cız etti okurken. Utanç duyulacak bir tarihti 1997 yılı 28 Şubat tarihi. Tabii 12 Eylül ve s. tarihler de öyle.... İnsan o tarihleri her okuduğunda üzülür mü?!!!! Ne acayip şeyler yaşamış bu ülke siyasiler yüzünden, darbeci generaller yüzünden. Erbakan hocamız askerin siyasete karışmasına rağmen elinden geldiği kadar devleti idare etmiş, hep alttan almış, milletin yararına işler yapmıştır. RAHMETLE VE MİNNETLE ANIYORUZ.

 • Ökkeş Nurdağı
  Ökkeş Nurdağı
  5.03.2023 20:49
  Otoriter ve totaliter despotizmin en etkin zulüm dilimi; 28 Şubat!!!!

  Turgut Özal, Necmettin Erbakan, Muhsin Yazıcıoğlu..... Çok özleyeceğiz bu liderleri. Türkiye Erbakan'a, Muhsin Bey'e, Turgut Özal'a sahip çıkamayıp kaybettiğinde zaten kaybetmişti. Böyle liderleri kaybetmemeliydik. Değerlerini bilseydik vizyon sahibi olabilirdik dünyada. Her zaman bu milletin menfaat ve çıkarlarını düşünen bilgili bir siyasetçi olmuşlardır. Saygıyla anıyoruz hepsini. Ruhları şad olsun, mekanları Cennet.

 • Raşit Alioğlu
  Raşit Alioğlu
  5.03.2023 20:43
  Otoriter ve totaliter despotizmin en etkin zulüm dilimi; 28 Şubat!!!!

  RAHMETLİ ERBAKANIN KIYMETINI BİLEMEDİK .YÜCE RABBİM MEKANINI CENNET EYLESİN İNŞALLAH. DÖNEMİN BAŞBAKANI MERHUM ERBAKAN DÜNYAYI YÖNETECEK LİDERDİ ANCAK BASIN BUNU GİZLEDİ, HEP KÖTÜLEDİ VE SONUÇTA DARBE YAPTI. YASAKÇI ZİHNİYET HORTLADI, BAŞÖRTÜSÜ YASAĞI GELDİ, YILLARCA SÜRDÜ VE TÜRKİYE YILLARCA KAYBETTİ.

 • Haydar BAYRAKTAR
  Haydar BAYRAKTAR
  5.03.2023 20:39
  Otoriter ve totaliter despotizmin en etkin zulüm dilimi; 28 Şubat!!!!

  Valla hocam bu ülke ne kadar badireler atlattı be ve bu ülkenin başına her fırsatta örmedik çorap bırakmadılar yazık bu halka, yazık bu ülkeme! Allah rahmet eylesin mekanı Cennet olsun merhum Necmettin Erbakan hocanın. Şimdi seveniyle, sevmeyeniyle anlamışızdır inşallah Erbakan'ın değerini. Hocaya eskiden hep mesafeli duranlar onun hayatını araştırdıkça gördüler ki çok büyük bir lidermiş. Onun döneminde toplum refah seviyesi çok yukarıda iken bir anda katakulle ile indirdiler merhumu. Yazık!

 • Cemali
  Cemali
  4.03.2023 15:27
  Belediye vefat ilanlarını durdurdu!

  Sayın Başkan bizler düzce dışında oturan kimseleriz Düzcenin aşıklarıyız sabah ilk okuduğumuz gazete düzce gazeteleri oluyor lütfen cenaze ilanlarını yayınlamanızı istirham ediyoruz

 • Bildim
  Bildim
  3.03.2023 23:11
  2 kişi öldü, 7 kişi yaralandı

  Kesin metronun otobusudur dedim metro cikti

 • TAŞHAN HAKLI!
  TAŞHAN HAKLI!
  28.02.2023 00:40
  “Hasar tespitleri yüzeysel yapıldı”

  İnsanların kaderi hasar tespitine gelen kişilerin 2 dudağının arasında. 23 kasımda olan depremde 2 kişi geldi evimize bakmaya. Biri hasarlı yazarken diğeri sildirip hasarsız yazdırdı. Kime göre, neye göre?nasıl anladın hasarsız olduğunu.. çatlaklar mevcut, merdivenler yıkılmış. Söylüyosun, gösteriyosum bişey olmaz gir gir diyorlar. Bu tespit çalışmalarında işi bilen, vicdanlı 1 insanları görevlendirsinler. Her önüne gelenleri değil. İnsan can'ı var ortada.. !

 • Şahin Esentepe
  Şahin Esentepe
  26.02.2023 11:45
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan belediyeciliğin temelinden geliyor. Cumhur başkanı 20 yıldır kentsel dönüşüm için yalvarıyor rica ediyor.Suçlu ise vatandaşları provake edip miting yapıp davalarla iptal ettirip utanmadan kutlayanlar. Bu ülke hepimizin ülkesi.Tokinin 2 büyük depremde binaları çatlamadı biie. Seçimlerden bu güne 4 yıl oldu ve patates soğan bahanesi ile giden belediyelerin lütfen seçim vaadlerinin ne kadarını yapmışlar bir araştıralım.

 • Cengiz Kartaltepe
  Cengiz Kartaltepe
  26.02.2023 00:42
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Peş peşe meydana gelen depremlerden sonra ağlamak isteyen gözlerimiz gülmeyi çoktan unuttu. Gönüllerimiz de harap olan sokaklarımız gibi viran oldu. Rabbim, yıkılan betonlar değil, yiten aileler, anne babasız kalan yetim çocuklar ciğerimizi parçaladı bizim. SEN YARDIM ET ONLARA RABBİM!

 • Okan Öztürk
  Okan Öztürk
  26.02.2023 00:36
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Yüce Rabbim Bakara suresindeki bir ayette "Sizi biraz korku, biraz açlık, biraz can ile biraz da mal ile imtihan ederiz, yani onları sizden ya eksiltiriz ya da alırız. Bakalım kim inkar edecek, kim de şükredecek diye.... Tam da ayet tecelli ediyor değerli hocam ve bunu yaşamaktayız. Rabbim herkese hidayet versin inşallah güzel ülkeme geçmiş olsun, Allah ümmet-i Muhammed'i korusun. inşallah

 • Hayrettin Görener
  Hayrettin Görener
  26.02.2023 00:32
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Çorum'da oturuyorum. Çorum'da da çok artçı sarsıntılar oluyor ve Çorum yapı olarak çok eski binalarla dolu bir ilimiz. Tabir caizse çoğu eski yapılar çürümüş durumda ve daha iki gün önce 4 büyüklüğünde deprem oldu. Bu esnada nasıl sokağa çıktığımızı bilmiyorum. Evler beşik gibi sallandı resmen.

 • Mehmet Yiğit Kaya
  Mehmet Yiğit Kaya
  26.02.2023 00:29
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Deprem uzmanı Profesör Naci Görür hoca daha dün uyardı Bingöl Karlıova hattı ve Adana buralar tehlikeli ve deprem beklentisi var diye. Uyarılarına göre bu iki bölgede deprem bekleniyor. Bu iki bölge şayet fay hattı kırılırsa uzun yıllar boyunca bu bölgelerde daha deprem olmaz dedi.

 • Deren Çınarlıdere
  Deren Çınarlıdere
  26.02.2023 00:26
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Müslüman bir ülkedeyiz ama malesef namaz kılan çok az şükürsüzlük çok malesef. elimizden geldiğinden daha fazla gayret etmeliyiz emri bil maruf nehyi genil münker yani iyiliği emredip kötülükten sakindirmak lazım bana ne ben dinimi yaşiyorum başkasindan banane demiycez çok çalismak lazım. tek yürek olmak lazım tabii ki içine de zikir dua ve yakarışı katarak.

 • Ünal Taşpınar
  Ünal Taşpınar
  26.02.2023 00:23
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Acı hepimizin ortak acısı. Milletçe çok acılar tattık ve halen de tadıyoruz. Ancak ne yazık ki önceki zelzelelerden tam olarak ders almamışız. Binaları sağlam malzemeden yapmak ve yüksek tepelik yerlerde ve sağlam zeminlere şehirleri kurmak/taşımak gerekiyor. Şu da var bu kadar ahlaki erozyon yaşayan günahlarda ısrar eden bir toplum haline geldik. Acil bir şekilde hepimiz, herkes tövbe etmeli. Hayatımızda günahlara veda etmeliyiz ve ibadetlere sarılarak ÖZÜMÜZE DÖNMELİYİZ.

 • Maraşlı Sebahattin
  Maraşlı Sebahattin
  26.02.2023 00:18
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Güneydoğudan yazıyorum şu an burası beşik gibi sallanıyor, özellikle Maraş ve Hatay çok fazla artçı şoklar oluyor ama çok şükür şiddeti az. Ya şiddetli artçılar olsa? Yıkılmaya ramak kalan binalar da yıkılır eğer 6 ve üzeri momentum deprem olursa.

 • Kürşat Asyalı
  Kürşat Asyalı
  26.02.2023 00:15
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Sizin de belirttiğiniz gibi ben de böyle olaylara FELAKET demeyi tercih etmiyorum. Deprem bir felaket değildir, deprem dünyanın her yerinde fay hatlarının bulunduğu yerlerde vuku bulan hareketlerdir; yağmur yağması, güneş doğması gibi. Deprem bölgesinde dayanıklı evler yapılmazsa yer sallantıları felakete dönüşür. Şili'de bile 8 şiddetindeki depremlerde evler yıkılmıyormuş, Japonya'da zaten öyle, yıkılmıyor. Bunun bilincinde olmazsak Maalesef bu acıları yaşamaya devam edebiliriz Allah korusun.

 • Mehmet Ergün
  Mehmet Ergün
  26.02.2023 00:08
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Tabii ki önce TEDBİR geliyor. Tedbirden sonra çok ama çok önemli bu: DUA EDELİM, zira DUALAR belaları yok ediyor. İstiğfar edelim tövbe edelim sadaka verelim birliğimizi pekiştirelim safları sıklaştıralım ve milletimize ve devletimize her daim minnettar kalalım. İnşallah bu belalar başımızdan kalkar Allah'ım sen bizleri koru! Buradan Hatay'a ve tüm deprem meydana gelen illerimize selamlar. Sizlere de selamlar. Eminim sizleri ve ekibinizi gören insanların duaları sizi mutlu etmiştir.

 • Aydın Yeşilyurtlu
  Aydın Yeşilyurtlu
  26.02.2023 00:04
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Sayın yazar, Malatya Yeşilyurt'tan yazıyorum. Buralar malesef depremde resmen harap oldu, tüm köy yolları kapandı, mahallede binalar, eski tarihi evler, lokantalar, hamamlar, camiler yıkıldı ne yazık ki. Eski Yeşilyurt yok artık. Sayın Cumhurbaşkanımızdan ve çok değerli yetkililerden ricam, nolur Yeşilyurt'u başka yere taşımasınlar. Depreme dayanıklı TOKİ binaları yapılacaksa da Yeşilyurt sınırları içinde yapılmalı. Buralar gerçekten Malatya'nın en işlek, en güzel, en hoş yerlerin başında geliyo

 • Bahar Köstenceli
  Bahar Köstenceli
  26.02.2023 
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Rabbim bu zor günlerde yardımcımız olsun hepimize saygıdeğer hocam. Kilis, Kayseri, Konya, Niğde de sallanmaya başladı, 4 tane büyük deprem ile sarsıldı belki bilginiz vardır hocam. Mecburen evlerimizde kalıyoruz ne yapalım yapacak bir şey yok. Sonumuz hayır olsun inşallah hocam.

 • Mert Dalamanlı
  Mert Dalamanlı
  25.02.2023 23:58
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Bingöl, Adana, Muş buralarda daha dikkatli olunmalı diyor uzmanlar. Rabbim hepimizi korusun. Ama nedense başımıza bir şey gelince önlem alıyoruz sadece deprem değil başka şeyler için de geçerli bu söylediğim şey. Şunu herkes bilmeli ki, deprem Türkiye'nin bir numaralı sorunudur artık. Şu da bir gerçektir ki, binaları yaparken Japonlar gibi yapmalıyız. Deprem olurken üzülmemek için donlar gibi güçlü yapmalıyız, yoksa bu acıları çok çekeriz. Binaları yaparken kaliteden ödün vermemek lazım.

 • Ramiz Şen
  Ramiz Şen
  25.02.2023 17:55
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Şu depremlerden sonra binaları fay hatlarına daha uzak yerlere yapılmalı hocam. Zemin etüt raporu, beton, demir ve diğer malzemeler... bunlar çok önemli.

 • Umut Naci Saran
  Umut Naci Saran
  25.02.2023 17:50
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Hocam izlenimleriniz çok duygusal. Rabbim ölenlere rahmet eylesin, Cennetini nasip etsin. Anlaşılan büyük depremler tüm Anadolu'nun fay hatlarını bağımlı yada bağımsız hepsini etkiledi. Tetikliyor ve tetiklemeler devam edecek. Ülkemizin her hangi bir yerinde bulunan deprem fayları kırılması devam edecek gibi. Tedbirleri artırıp ön uyarı sistemleri geliştirmeliyiz. Dünyaya da hediyemiz olsun. Bizim mühendisler bu işi yapar.

 • Ruşen Alioğlu
  Ruşen Alioğlu
  25.02.2023 17:46
  Deprem bölgesinde gördüklerim!

  Evlerin yıkılmaması için artık teknoloji çağında olduğumuz için şantiyeler denetlenmesi ve bu merkezi sistem dahilinde olmalı. Devlet denetlemeli ve çok güçlü organizasyon içinde olmalı bu işler. Mühendisler, uzmanlar, deprem bilimciler, jeologlar, afet uzmanları, profesörler, bina risk tespit uzmanları, Tapu uzmanları gyrimenkul uzmanları, mimarlar, kentsel dönüşüm uzmanları ve s. bir birlik ve koordineli şekilde çalışıp ortaya güçlü yapılar meydana getirmelidirler. Allah birliğimizi bozmasın.

 • Demetevler'den Bülent
  Demetevler'den Bülent
  25.02.2023 12:11
  Tarih şuuru

  Yüreğinize sağlık Hasan Hocam,

 • Cevher25
  Cevher25
  23.02.2023 19:44
  Gümrük Limanı şimdi değilse ne zaman?

  Tebrik ederim, çok güzel bir konuyu kaleme almışsınız. Yazılarınızı beğenerek okuyorum.

 • nuri
  nuri
  22.02.2023 16:13
  Konteyner kentlerin projeleri çizildi

  Düzcede insanları AFADIN buz gibi çadırlarına mahkum ettiniz..Başka şehre konteynır..Allah sizi bildiği gibi yapsın..Gösterişe gelince sizden iyisi yok..Ama bari bu insanların işine yaramışsızın Düzceye gram faydanız yoktu..

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız