• 10.05.2022 09:43

Merkür Retro ne demek? Nasıl atlatılır gelin bir göz atalım.  Merkür tamamen iletişimi ve ticari faaliyetleri simgeler, iletişim alanlarında bozukluk, iletişim cihazlarının bozulmasına yada kopukluklar yaşatmasına neden olur, ticari faaliyetlerde bir durgunluk gecikme, yazılı sözleşmelerde yanlışlıklar, unutkanlıklar, aklımızın bir müddet geri planda kalması, eskileri hatırlamak, geleceği düşünememek, trafikte yanlış yollara sapmak vs. Bu dönem de ne yapmak gerekir?? Yarım kalmış bu konuları tekrar gözden geçirmek varsa eksik bıraktığımız her şeyi tamamlamak, iletişim aletlerinde yapılanması gereken şeyleri tekrar yapılandırmak, evden çıkarken anahtarı unutmamak gibi birçok şey. İşte Retrolar bunun için var yarım kalan işleri tamamlamak adına harika zamanlar. Aşk hayatına gelince eski sevgililer sizi arayabilir dönmek isteyebilir. Eğer uzun zamandır ayrı iseniz veya hayatınızda size değer katmayan biri ise dönmemek  daha iyidir çünkü bir sonraki retroda gider. Bol şans… Sevgiler

KOÇ: İş arkadaşlarınızla ya da günlük işlerinizde çok uyumlu bir gündesiniz, arkanızdan yapılan bir takım gizli işler olabilir.

BOĞA: Kişisel yetenekleriniz kullanmalısınız, fiziksel olarak uzun zamandır yenilikler yapıyorsunuz ve beğeniliyorsunuz.

İKİZLER: Merkür Retrosu sizin burcunuzda başladı, unutkanlıklara dikkat. Geçmişi akıl süzgecinde geçiriyorsunuz.

YENGEÇ:  Organizasyon işlerinde başı çekiyorsunuz, karanlık fikirlerinizden arınmalısınız.

ASLAN: Maddi kazançlar yada yatırımlarınızı düzenlemelisiniz.

BAŞAK: Kendinizi ifade ederken karşınızdaki insanlar sıkıntı çıkarabilir ve siz bulunduğunuz yerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

TERAZİ: Ortaklı yaptığınız işlerden paralar kazanabilirsiniz, otoriter kişilerden destekleriniz var.

AKREP : Gruplarda derneklerde yeni anlaşmalar sözleşmeler olabilir.

 YAY: Merkür Retro sizin ortaklı ilişkiler alanınızda oluşuyor, ortaklı işler yaptığınız insanlar da akıl tutulması olabilir, unutkanlıklar ve iletişim bozuklukları söz konusu, anlayışlı olmanız gerekir.

OĞLAK: Sevgili oğlaklar sizin için de çok uyumlu bir gün, enerji su gibi akıp gidecek. Şanslı bir gün.

KOVA: Hayatınızın kökten değiştiği  bir dönemden geçerken çocuklarız yada aşk hayatınızla ilgili iletişim bozuklukları yaşayabilirsiniz, sağduyulu olmalısınız.

 BALIK: Performansınızın yüksek olduğu bir gün, istediğiniz her şeyin bir anda olmasını istiyorsunuz.