Özlem KÜRERİ
Özlem KÜRERİ

Gazete: Düzce Postası

Uranyen Astrolog

Gerçeği görmek istiyorsan aynaya iyi bak

  • 2.07.2022 10:14

1 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşmiş olan güneş tutulmasını daha önce paylaşmıştım ve demiştim ki Koç takımyıldızı içinde olacak olan tutulma Uranüs etkilidir. Koç’un yöneticisi ise Mars gezegeni; tamamen kavgacı agresyon enerjisi olan Mars yavaş yavaş Koç takımyıldızına giriyor ve Uranüs ile tutulma derecelerine kavuşum yapmaya doğru ilerliyor. Bu olağan dışı olaylar yaşayacağımız, göreceğimiz anlamına geliyor. Ani gelen ve şok olacağımız, bitişler yok oluşlar, her şeyin bir anda olacağı birçok gelişmeye tanıklık edebiliriz. Ateş enerjisinin  hakim olacağı  gökyüzünde ateşli patlamalar, elektrik ile alakalı kesintiler oluşabilir, elektrik sebebiyle çıkan yangınlar, hatta yanar dağ patlaması bile ( dünya üzerinde) görülebilir. Kazalara mutlaka dikkat edilmeli , trafikte çok temkinli olunmalı. Önümüzdeki bir ay bu etkilerle muhatabız. Elektronik aletler, ateşli ev aletleri ne dikkat edilmeli. Agresif enerjilerin yoğun geçeceği bu süreç de tartışmalardan kesinlikle uzak durulmalı…

Sevgiler

KOÇ: Sevgili yükselen Koç kişisel yeteneklerinizi ön planda tutmalısınız. Varsa çocuklarınız yada aşk hayatınız gündemde, olumlu gelişmeler halindesiniz.

BOĞA: sevgili yükselen Boğalar kazançlı bir gündesiniz, öfkenize hakim olmalısınız, bazen ne yaptığınızı sizde bilmiyorsunuz.

İKİZLER: Aşk ve para sizinle, güzellik, estetik, kişisel bakımlar yaptıracağınız bir gün. Aldanmalara karşı dikkat

YENGEÇ: Sevgili yükselen yengeçler yeni ay sizde gerçekleşti, daha önce yapmak isteyip te yapamadığınız başlangıçları yapmanız için evren sizi zorlayacak ve yaptıracak.

ASLAN: Bugün ve yarın gözler üzerinizde olacak kendinizi daha iyi hissedeceksiniz, Jüpiter’in de desteğiyle mutlu olmamak işten değil.

BAŞAK: İçe kapanacağınız bir gün fakat dışsal etkenler olumlu yine de yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir

TERAZİ: Arkadaş ortamları, kulüpler ve dernekler de faaliyetler göstereceğiniz bir gün.

AKREP : Kariyer alanlarında tekrar düzenlemeler yapabilirsiniz, daha önce yapamadığınız ne varsa yenilikler getirerek uygulamalısınız

 YAY: Uzak yolculuklar gündeminizde, seyahatlere çıkabilir, tatil planları yapabilir hatta yurtdışına gitmek isteyebilir. Bolluk bereket sizinle.

OĞLAK: Yengeç yeni ayı sizin ortaklı işler yaptığınız alanda gerçekleşti. Yeni bir iş ortağı yada evli değilseniz evlilik ortağı oluşabilir. Y ada bu alanlarda yenilikler yapabilir gelir sağlayabilirsiniz.

KOVA:  Sevgili yükselen Kovalar Satürn sizin burcunuzda gerilemeye başladı son iki yıldır çok zorlandınız şimdi bu zorlandığınız konuları tekrar düşünüp ne yapmanız gerektiği ile yüzleşiyorsunuz. Karşınızdaki insanları iyi ayırt etmelisiniz. Gerçek olandan kaçamazsınız.

 BALIK: Rutin işlerinizde çevrenizdeki insanlarla uyum yakalayacaksınız fakat harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız