Özlem KÜRERİ
Özlem KÜRERİ

Gazete: Düzce Postası

Uranyen Astrolog

Bol fırsatlı 2 gün

  • 16.07.2022 12:54

Hayatın ani hareketlerle ve hızla aktığı Pazartesi-Salı gününü iyi değerlendirmelisiniz. Bol fırsatlı 2 gün var önümüzde. Tekliflere ve bir anda gelen değişikliklere hazır olun.

KOÇ: Ani kazançlar veya harcamalar yapacağınız bir gündesiniz. Hayatınızı en üst seviyeye taşımak için olumlu mücadeleler söz konusu.

BOĞA: Fiziksel değişimler için olumlu bir gün. Estetik ameliyat, küçük operasyonlar hayatınıza girebilir. 

İKİZLER: Hayatınızda sizin için kriz yaratan her şey düzelmeye başlıyor. Aniden alacağınız kararlar olumlu sonuçlar getirebilir. Aşk hayatınızda iyileşmeler var.

YENGEÇ: Arkadaş çevrenizden birisiyle güzel anlaşmalar yaparak yeni giriimlerde bulunabileceğiniz bir gün. Tekliflere açık olun.

ASLAN: Kariyer alanlarınızda daha önce hiç olmadığı kadar farklı değişimler söz konusudur. Dikkatli olmakta fayda var. Zaten uzun zamandır bunu deneyimliyorsunuz. Sizin için hayat ani başlangıç ve bitişlerle dolu uzun zamandır.

BAŞAK: Detaylarda gezen Başak burçları, analiz yeteneğinizden dolayı her işin üstesinden geleceğiniz bir gündesiniz.

TERAZİ: Zerafetin kraliçesi Teraziler, ani ödemeler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Borç, kredi, alacak-verecek konularıyla uğraşabilirsiniz.

AKREP: Teklifler kapıda. Evlenme, ortaklık, işbirliği gibi teklifler alıp yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Ve bu tanışmalar kazançlı olabilir.

YAY: Maddi kaynaklarınızın düzene gireceği bir gün, sahip olduğuz değerlerin daha da değer kazanması sizi mutlu edecek. Elektronik cihazlara para harcayabilirsiniz.

OĞLAK: Aşk sizde, hareket sizde, para sizde. Verimli bir gün geçireceksiniz.

KOVA: Zorlu gezegen enerjileriyle muhatap olduğunuz bir yıl. Aile içinde bir takım düzenlemeler ve kararlar alacaksınız. Aileden ve yuvanızdan ayrılabilir, kendi hayatınızı kurabilirsiniz.

BALIK: İletişim alanlarınız çok hareketli, interneti bol bol kullanacağınız bir gün geçireceksiniz. Elektronik cihazlar satın almanız da mümkün. Sosyal medyadan para kazananlar için olumlu bir gün.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız