Zorlu doğaya meydan okudular

Toplamda 35 kişiden oluşan 4 takım ve 1 lider ekibinin katıldığı kampta, öğrenciler hem eğlendi, hem de doğa koşullarında hayatta kalmaya çalıştı.

27.05.2022 - 17:27
Güncelleme 27.05.2022 - 19:09
Özel Haber

Sadece eğitim-öğretim alanında değil, kültür-sanat, kişisel gelişim ve spor alanlarında da kendilerini geliştirmeye çalışan Düzce Üniversitesi öğrencileri, birçok yeniliğe de öncülük ediyor. Üniversitenin İzci Topluluğu  tarafından organize edilen kamplarda öğrenciler bir taraftan zorlu doğa şartlarında barınma ve hayatta kalma eğitimi alırken, bir taraftan da doğa ile uyum içerisinde yaşamayı öğreniyorlar.

Geçtiğimiz hafta Pürenli yaylasında organize edilen Bushcraft (vahşi doğa becerileri) kampında öğrenciler yanlarında çadır ve benzeri kamp malzemeleri olmadan kendilerine baraka inşa ederken, zorlu parkurlardan oluşan “Zorvivor” alanında eğlenmeyi de ihmal etmediler.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız