DÜZCEDE HASTA SEVKİ AZALACAK

Beyin ce Sinir Cerrahı Doç. Dr. Cem Dinç, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Özyörükle ortak çalışma konusunda görüşmeler yaptı.

DÜZCEDE HASTA SEVKİ AZALACAK
25.09.2017 - 16:15

Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim üyesi Doç. Dr. Cem Dinç, İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Özyörük'ü ziyaret etti.

Yapılan görüşmede Düzce halkına daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla mevcut şartların iyileştirilmesi ve geliştirilmesi konusunda ortak çalışmanın gerekliliği hususunda önemli adımlar atıldı. İlimizde diğer alanlarda olduğu gibi il dışına sevklerde önemli bir hasta grubu olan Beyin Cerrahisi'nin başı çektiğine dikkat çeken Özyörük, bu ortak çalışmayla vatandaşların bulundukları il içerisindeki sağlık kuruluşlarında gerekli tedavi hizmetlerinden faydalanmalarını ve il dışı sevkleri en az seviyeye düşürmeyi hedeflediklerini belirtti.

Dr. Mustafa Özyörük, “Yönetim anlayışımızla amacımız Düzce’de sağlık yatırımları, çalışan ve hasta memnuniyeti alanında cazibe merkezi haline gelmektir” dedi.

amily:"Times New Roman","serif"'>Dr. Özyörük ilimizde daha kaliteli ve modern sağlık hizmeti sunma hedefine ulaşmak için adım adım çalışmalara devam edeceklerini vurgulayarak, bu röntgen cihazlarının Gümüşova ve Yığılca halkına hayırlı olmasını temenni etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız