DÜZCEDE BİSİKLET DAĞITILIYOR

Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen "Hareketli Yaşamın Teşviki" projesi kapsamında bisiklet dağıtımına devam ediliyor.

DÜZCEDE BİSİKLET DAĞITILIYOR
28.09.2017 - 15:35

SAĞLIK Bakanlığı’nın başlatmış olduğu Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Programı kapsamında, Düzce’deki bisiklet dağıtım törenine bir yenisi daha eklendi.

Düzce ili Gölyaka ilçesinde yaşayan ihtiyaç sahibi ve dar gelirli ailelere bisiklet dağıtımı yapıldı. Vatandaşlara fiziksel aktivite yaptırmak ve onları hareketli yaşama özendirmek amacıyla dağıtılan bisikletler Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nün ve Gölyaka Belediyesi'nin organize ettiği törenle teslim edildi.

Bisiklet dağıtım törenine Gölyaka Kaymakamı Adem Keleş, Gölyaka Belediye Başkanı Bekir Akbulut, İlçe Emniyet Amiri Özgür Cengiz, İlçe Jandarma Komutanı Nadir Çavuşoğlu, İl Sağlık Müdürlüğü Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Şube Müdürü Vekili Dr. Merve Keskin, Gölyaka Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Beyza Aksoy Köse ve aileler katıldı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız