Acil Servis Revize Edilecek

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi genişletilecek.

Acil Servis Revize Edilecek
15.02.2019 - 12:16

Düzce Atatürk Devlet Hastanesinin ilimiz merkezinde konumlanması ve merkezdeki tek Devlet Hastanesi olması nedeniyle hasta başvuruları yüksek oluyor. Acil serviste günlük ortalama 700-1000 hastaya acil sağlık hizmet sunumu sağlanıyor.

Hasta ve hasta yakını sirkülasyonunun yoğun olması dolayısıyla acil serviste yapısal olarak iyileştirme çalışmaları başlatıldı.

Bu doğrultuda projesi ve bütçesi Sağlık Bakanlığınca onaylanmış olan acil servis ön girişinde yapılacak revizyon ile acil servis bekleme alanı ve acil poliklinikleri genişletilecek. Böylece, nitelikli, kaliteli sağlık hizmet sunumunun verilmesi ve hasta memnuniyetinin arttırılması sağlanacak.

Ayrıca acil servis önündeki otopark alanlarında düzenleme yapılacak olup, otopark sorunu da çözüme kavuşturularak hasta ve hasta yakınlarının mağduriyetlerine mahal verilmeyecek.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız