Bakan Koca, haftalık vaka sayılarını açıkladı

Bakan Koca, haftalık vaka sayılarını açıkladı
16.02.2021 - 13:54

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, illere göre haftalık vaka sayılarını açıkladı. Koca, “Bundan sonra her hafta başında 7 günün vaka sayısını ilan edeceğiz. Yerinde karar dönemindeyiz” dedi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından, illere göre 7 günlük her 100 bin kişide görülen koronavirüs vaka sayılarını açıkladı.

 

“YERİNDE KARAR DÖNEMİNDEYİZ”

Bakan Koca, 8-14 Şubat haftasına ait il bazında koronavirüs vaka sayılarına yer vererek, “Son basın toplantımızda illerimizdeki vaka sayısını paylaşacağımızı belirtmiştim. Bundan sonra her hafta başında 7 günün vaka sayısını ilan edeceğiz. Yerinde karar dönemindeyiz” açıklamasında bulundu.

 

DÜZCE’DE 174 VAKA

Bakan Koca’nın yaptığı açıklamaya göre, Düzce’de haftalık vaka sayısı yüz binde 43,99 olarak gerçekleşti. Yapılan hesaplamalara göre, Düzce’de haftalık vaka sayısı 174 olurken, bu da günlük yaklaşık 24 vakaya tekabül ediyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız